Προς το περιεχόμενο

To Facebook «παρακολουθεί τους πάντες πάντα»


Προτεινόμενες αναρτήσεις

+100000

 

Όλη μας η έννοια είναι ότι παρακολουθούν ''εμένα'' κι ''εσένα''. Το ότι 2-3 φορές τα τελευταία χρόνια παρακολουθούν  πρωθυπουργούς-βουλευτές-στρατηγούς καιΤΑΛοιΜΜΠΑΝ,  καιΤΑΛοΙΜΠΑΝ, δεν μας ενοχλεί και το κυριώτερο, είναι πως δεν ενοχλεί ούτε αυτούς-αφού δεν κυνηγούν τον υποκλοπέα, αν και το ξέρουν.

  Εμένα δλδ τον υπήκοο, γιατί να με νοιάξει?

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειπαμε, δε θελει και μεγάλη σοφία αυτό... εδω εχουμε φτασει στο σημείο η συντριπτική πλειοψηφία των χρηστών του ίντερνετ να σκιζεται ποιος θα εκθεσει εαυτον πιο πολυ.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι εδώ έχουμε τα GPS που ξέρουν ΑΚΡΙΒΩΣ που είμαστε και ΠΟΥ πάμε, κάθε μας συνήθεια, και μας ενοχλεί που φαίνεται κάπου ότι είμαστε μουσικοί (ή ότι γουστάρουμε τσόντες... εεεε.... ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθουνε -ξεπαρακολουθουνε το ιδιο μου κανει !!Τι θα κανουν δηλαδη θα μας χωσουν ολους μεσα; Τους εχω γραμμενους αν και δεν εχω λογαριασμο στο φατσοβιβλιο το οποιο και δεν με νοιαζει!!Ας τους να παρακολουθουν ποιος χ_ _τ_ _ ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα τους παρακολουθουμε που μας παρακολουθουν >:( >:(

Τα κακα της τεχνολογιας που εχει και καλα βεβαια!!Δηλαδη ουδεν κακον αμιγες καλου :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παρει αποφαση πλεον οτι ετσι ειναι η ζωη μου και δεν με ενδιαφερει να με παρακολουθουν. Οταν εισαι celebrity σαν και μεναidol.gifτο παιρνεις αποφαση καποια στιγμη οτι η προσωπικη σου ζωη θα ειναι παντα κατω απο τους προβολεις της δημοσιοτητας. Ειναι το τιμημα που πληρωνεις οταν εισαι διασημος. glasses9.gif 

Kαταλαβαινω παντως οτι για σας τους υπολοιπους αυτη η κατασταση ειναι λιγο ενοχλητικη. Tea_green.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου