Προς το περιεχόμενο

Θα αξιζε να ασχοληθει κανεις;


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερωτηση που δεν συνηθιζω γενικως, αλλα εδω μου φαινεται καλη ιδεα και θα ηθελα να ακουσω τη γνωμη σας :) Ανεβαζω ενα τμημα απο ενα παλιοτερο κομματι (περιπου πριν 4 χρονια) που ξεκινησα και προχωρησα μεχρι ενος σημειου. Το παρατησα μισοτελειωμενο αλλα χτες σκαλιζα τα παλαιοτερα αρχεια μου και επεσα πανω του.

 

Δεδομενης της "παλιακοτητας" του υφους αξιζει να ασχοληθει κανεις μαζι του και να το ολοκληρωσει;

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=dlattach;topic=208943.0;attach=53591

 

https://app.box.com/s/6vrnfydc0ik1a29ftueohqv1eal0cxv8

 

Το mockup στο αρχειο τελειως προχειρο και η ενορχηστρωση υποτυπωδης :)

 

Για πειτε  :)

 

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mockup στο αρχειο τελειως προχειρο και η ενορχηστρωση υποτυπωδης :)

 

Με κουράζουν οι επιδείξεις τεχνικής και οι 127.000 νότες το δευτερόλεπτο που κάνουν διάφοροι. Όταν μιλάμε για μουσική, μιλάμε για συναισθηματικά μαθηματικά της φύσης, όχι για το ποιός την έχει μεγαλύτερη.

Λέγοντας αυτά λοιπόν, το κομμάτι δεν χρειάζεται τίποτα άλλο από ενορχήστρωση ή επιδειξιομανία, το μόνο που χρειάζεται κατ'εμέ, είναι μία καλή μίξη και έπειτα να χρησιμοποιηθεί σαν soundtrack κάπου, σε κάποια ταινία, διαφήμιση, ταινία μικρού μήκους, βίντεο στο Youtube, κάτι τέλος πάντων, για το όνομα του θεού(το δικό μου δηλαδή  :P) μην το αφήνεις στα πρόχειρα, δημοσίευσε το κάπως, για soundtrack είναι άψογο και είναι κρίμα να πάει στα χαμένα. ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ, ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ, ΜΗΝ.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανεβαζω και εδω!

 

Παιδια σας ευχαριστω που μπηκατε στον κοπο να απαντησετε. Η αληθεια ειναι πως σαν μουσικο θεμα μου ειναι πολυ αγαπητο.

 

Τεινω προς το να ασχοληθω περεταιρω μαζι του. Ισως ανεβασω στο μελλον μια πιο ολοκληρωμενη εκδοχη του!

 

:)  

wondering.mp3

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

αξίζει όλη σου την προσοχή...

την δική μας όπως βλέπεις την έχει τραβήξει και έτσι... πόσω δε μάλλον αν το εξελίξεις (κατά την γνώμη μου με έμφαση στα μέρη του πιάνου)...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου