Προς το περιεχόμενο

Metallica - Eye Of The Beholder bass cover


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα αρκετά απαιτητικό κομμάτι ειδικά για το δεξί χέρι, το έγραψα μια κι έξω οπότε υπάρχουν αρκετά λαθάκια. Επίσης ο ήχος δεν είναι και ο καλύτερος, μιάς και το μπάσο είναι καρφί στον υπολογιστή χωρίς καθόλου επεξεργασία, ούτε καν κάποιο κομπρεσσάρισμα, αλλά το προτιμώ έτσι, τίμιο.

 

  • Χαχα 1

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως αρκετά απαιτητικό (δεν ήξερα το κομμάτι). Η ήχος, χωρίς να είναι ιδανικός, έχει οπωσδήποτε ενδιαφέρον. Λαθάκια ιδιαίτερα δεν άκουσα αλλά μπορεί να φταίει που δεν είναι τελείως καθαρό το μπάσο - πράγμα που κατάλαβες mid take απ' ότι βλέπω, γι' αυτό και το χαρτί λογικά.

 

Keep it up!

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα, η ηχογράφηση ήταν πολύ γρήγορη (έγραψα στα 192ghz), μετά ανακάλυψα την πατάτα μου και αναγκάστικα να το κάνω ρεμιξ πιό αργά, για να το καταλάβετε καλύτερα. Δυστυχώς έτσι δημιουργήθηκαν κάποιες επιπλέον συχνότητες άγνωστες στο ανθρώπινο είδος, οι οποίες δημιούργησαν την υπερπληροφόρηση που το ανθρώπινο αυτί εκλαμβάνει ως "μουντίλα". Πιστεύω όμως πως ο καλλιτέχνης θα πρέπει να ωθεί το κοινό του να βελτιώνεται, παρά να πέφτει ο ίδιος στο επίπεδο του κοινού του έτσι ώστε να γίνεται αρεστός. Αυτά, ελπίζω να βοήθησα.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1:03 μπορει να καταλαβει καποιος οτι το βιντεακι ειναι fake γιατι το χερι σου φευγει απο την ταστιερα και παιρνει ενα ποτηρι με καφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοινό θέλει καλύτερη φωτογραφία του pickguard και του αστραποπτηνού γενικώς.

 

Οι λήψεις φωτό δεν είναι το δυνατό μου σημείο, το pickguard είναι κάτι από Royo που ζωγράφισε η σύζυγος σε ξύλο πριν μερικά χρόνια, μιάς και το λευκό δεν μου άρεσε (είμαι ιερόσυλος, αλλά αυτό είμαι).

 

DSC02396.thumb.JPG.de014ba94747e357bcfa80f8e2b128f9.JPG

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου