Προς το περιεχόμενο

Οι φάτσες μας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Εγώ θα διαφωνήσω με τους παραπάνω κυρίους.

 

Και τα τατουάζ μου αρέσουν, κρίνω δε την αποτρίχωση σε ορισμένες περιπτώσεις άκρως απαραίτητη καθώς και το μούσι ενίοτε σου δίδει τη δυνατότητα να "αλλάξεις" εμφάνιση εύκολα (μετα μπορείς να το ξυρίσεις-να αφήσεις μυστάκιο και γενικά να παίξεις).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αυτές μόνον προς το παρόν.

Φίλε αν είχαν δει την τελευταία φωτό που έβαλες κάποιοι στο Hollywood, θα είχες φάει πολλούς ρόλους (και γυναίκες) από Πατσίνο και ΝτεΝίρο.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

θα είχες φάει πολλούς.....(και γυναίκες)

Ειμαι αυτάρκης  :P :P ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα τατουάζ μου αρέσουν, κρίνω δε την αποτρίχωση σε ορισμένες περιπτώσεις άκρως απαραίτητη καθώς και το μούσι ενίοτε σου δίδει τη δυνατότητα να "αλλάξεις" εμφάνιση εύκολα (μετα μπορείς να το ξυρίσεις-να αφήσεις μυστάκιο και γενικά να παίξεις).

Δεν μιλαμε γενικα για τα tattoo και τα μουσια, μιλαμε για τη βλακωδη νοοτροπια της μαζας να ακολουθει καθε μοδα που βγαινει. Τα tattoo ειναι μια χαρα, αρκει να μη αφηνουν μονο το...20% του σωματος σου ακαλυπτο. Και αρκει αυτος που τα κανει να εχει λογο, οχι γιατι ο Χ σκυλας εχει γεμισει το σωμα του με...Ιαπωνικες λεξεις και αλλες βλακειες, οπως "ρητα" του κ@λου σαν κι αυτα που κυκλοφορουν στο FB κατα χιλιαδες.

Και το μουσι μια χαρα ειναι, αλλα οταν βλεπω 20χρονους σαν τον Νταβελη, τα παιρνω στο κρανιο. :-X Και καλα το μουσι, το ξυριζεις. Μετα απο μερικα χρονια να δω ολους αυτους τους απιθανους που θα τρεχουν να βγαλουν τα tattoo.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν μιλαμε γενικα για τα tattoo και τα μουσια, μιλαμε για τη βλακωδη νοοτροπια της μαζας να ακολουθει καθε μοδα που βγαινει. Τα tattoo ειναι μια χαρα, αρκει να μη αφηνουν μονο το...20% του σωματος σου ακαλυπτο. Και αρκει αυτος που τα κανει να εχει λογο, οχι γιατι ο Χ σκυλας εχει γεμισει το σωμα του με...Ιαπωνικες λεξεις και αλλες βλακειες, οπως "ρητα" του κ@λου σαν κι αυτα που κυκλοφορουν στο FB κατα χιλιαδες.

Και το μουσι μια χαρα ειναι, αλλα οταν βλεπω 20χρονους σαν τον Νταβελη, τα παιρνω στο κρανιο. :-X Και καλα το μουσι, το ξυριζεις. Μετα απο μερικα χρονια να δω ολους αυτους τους απιθανους που θα τρεχουν να βγαλουν τα tattoo.

Δεν ξέρω. Ειλικρινά, δεν μπορώ να πώ με σιγουριά ποιός έχει καλό λόγο ή όχι να κάνει τατουάζ (π.χ. μόδα ή ό,τι άλλο). Το αφήνω στην κρίση του. Ομοίως και το ποιός και γιατί αφήνει μούσι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι αυτάρκης

Το γνωρίζουμε αυτό όλοι οι fan σου.

 

Αλλά το στήσιμο και το εξεταστικό βλέμμα σου σ' αυτή την φωτό, είναι σαν να βλέπω την εξής σκηνή.

 

Μπαίνει η Κλώντια Σίφερ στο γραφείο σου, και σου λέει κλαίγοντας να αναλάβεις εσύ την υπόθεσή της.

 

Εσύ σκέφτεσαι ....

"Χμμμμ, είναι καλή για ένα βράδι ή για ενάμισι?" ;D ;D ;D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Μπαίνει η Κλώντια Σίφερ στο γραφείο σου, και σου λέει κλαίγοντας να αναλάβεις εσύ την υπόθεσή της.

 

Εσύ σκέφτεσαι ....

"Χμμμμ, είναι καλή για ένα βράδι ή για ενάμισι?" ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D

Μην γελάς καθόλου.

Θα σου πω και την συνέχεια του συλλογισμού σου στην φωτό.

 

"Μπα για ένα, εκτός ... και αν έχει και τίποτα φίλες της μαζί." ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα διαφωνήσω με τους παραπάνω κυρίους.

 

Και τα τατουάζ μου αρέσουν, κρίνω δε την αποτρίχωση σε ορισμένες περιπτώσεις άκρως απαραίτητη καθώς και το μούσι ενίοτε σου δίδει τη δυνατότητα να "αλλάξεις" εμφάνιση εύκολα (μετα μπορείς να το ξυρίσεις-να αφήσεις μυστάκιο και γενικά να παίξεις).

Η χαλαουα εχω μια απορια .....

Μεχρι ποιο σημειο φτάνει??

Μεχρι τα μπουτια ας πουμε?? Ή και προς τα πίσω???

Δεν μου κανει για πολύ αντρικό....

Πάντα το είχα απορία αυτό(χωρις ιχνος μομφής ξηγιέμαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η χαλαουα εχω μια απορια .....

Μεχρι ποιο σημειο φτάνει??

Μεχρι τα μπουτια ας πουμε?? Ή και προς τα πίσω???

Πάντα το είχα απορία αυτό(χωρις ιχνος μομφής ξηγιέμαι)

 

Δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς ρωτάς.

Η "χαλάουα" είναι τεχνική αποτρίχωσης. Υπάρχουν και πολλές άλλες.

 

Το ποιό σημείο του σώματός του θέλει να αποτριχώσει κάποιος ή κάποια (και γιατί), μονο αυτός το ξέρει.

 

@Stratos  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου