Προς το περιεχόμενο

John Petrucci


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν έχει συζητηθεί 125371 φορές στο νοιζ και το αποτέλεσμα είναι 1:

¶λλοι θα τον πουν ανούσιο μεγαλομπιφτεκά (μεταξύ των οποίων κι εγώ) :D και άλλοι θα σφάζονται στο όνομά του και τελικά η συζήτηση θα καταλήξει σε αν θα πρέπει να πιάνουμε διαστημικές ταχύτητες ή απλά να παίζουμε με νόημα

 

:D :D :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχει συζητηθεί 125371 φορές στο νοιζ και το αποτέλεσμα είναι 1:

¶λλοι θα τον πουν ανούσιο μεγαλομπιφτεκά (μεταξύ των οποίων κι εγώ) :D και άλλοι θα σφάζονται στο όνομά του και τελικά η συζήτηση θα καταλήξει σε αν θα πρέπει να πιάνουμε διαστημικές ταχύτητες ή απλά να παίζουμε με νόημα

 

:D :D :D

 

Κάνεις λάθος.Ο Malmsteen κατέχει τα πρωτία στις συζητήσεις.:D :D :D

 

Όσο αφορά τον Γιαννάκη Πετρούκη ορισμένες φράσεις του μου φαίνονται απαράδεκτα φλύαρες αλλά γενικά μου αρέσει σαν στυλ και έχει παίξει ορισμένα πολύ αξιόλογα solos.(βλ.Under a glass moon)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά... χαλαρώστε... :lol: :lol:

 

Η αλήθεια είναι ότι ο Τζώνης έχει βελτιωθεί πάρα πολύ, τόσο συνθετικά, όσο και 'εικαστικά' τα τελευταία χρόνια και σίγουρα βρίσκεται σε 'σωστό' δρόμο, μουσικά μιλώντας.

 

Προσωπικά δεν τον θεωρώ 'μέταλ' κιθαρίστα και νομίζω ότι μια τέτοια αναφορά είναι περιοριστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθέτει φοβερό στυλ, έχει φοβερές συνθέσεις, πολύ καλή τεχνική, γενικά απίστευτος μουσικός με σπουδές στο berklee και φυσικά ταχύτητα που δεν λειτουργεί πάντα (ποτέ για μένα) εις βάρος του συναισθήματος. Simply the best :)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθέτει φοβερό στυλ' date=' έχει φοβερές συνθέσεις, πολύ καλή τεχνική, γενικά απίστευτος μουσικός με σπουδές στο berklee και φυσικά ταχύτητα που δεν λειτουργεί πάντα (ποτέγια μένα) εις βάρς του συναισθήματος. Simply the best :)[/quote']

 

 

As brei pote kai tono omos aytos o anthropos..

 

(*me ayton megalosa,gia ayton epeiasa kithara)

 

(sorry gia greecklish)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους ακουστε και κανεναν αλλο κιθαριστα ρε αγοραροι......ελεος πια με αυτους τους Μαμ-Ρα της ηλεκτρικης κιθαρας.................

:D :D

 

Σε λιγο θα ποστaρουμε γνωμες για blackmore και page....... :D :D

 

 

 

Me Aραπη

αntouan

 

ps1.France im coming...open the cabarets for me please....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου