Προς το περιεχόμενο

Άπειρες ερωτήσεις από έναν άπειρα άσχετο επί του θέματ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Op ρώτησε κάτι πολύ συγκεκριμένο.Ξαναλέω ότι δυσκολεύεσαι να διαχωρίσεις το τι θες να πεις με το τι πρέπει να πεις.

Μ αρέσει που κι εσύ σαν τη τσουτσού  ;D ρίχνεις λάδι στη φωτιά. Στη θέση σου θα κρατούσα λίγη απόσταση για να αποδείξω ότι δεν είμαι τρολ. Όσο για το πιανάκι, πήγαινε πάρε ένα από τα jumbo και δοκίμασε. Ο μπετόβεν θα έκανε παπαδες και μ'αυτό.  O0 Εντάξει, παραδέχομαι ότι το τελευταίο είναι εντελώς μούφα πρόταση  ::).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μ αρέσει που κι εσύ σαν τη τσουτσού  ;D ρίχνεις λάδι στη φωτιά. Στη θέση σου θα κρατούσα λίγη απόσταση για να αποδείξω ότι δεν είμαι τρολ. Όσο για το πιανάκι, πήγαινε πάρε ένα από τα jumbo και δοκίμασε. Ο μπετόβεν θα έκανε παπαδες και μ'αυτό.  O0 Εντάξει, παραδέχομαι ότι το τελευταίο είναι εντελώς μούφα πρόταση  ::).

 

Έγινε παίδες.Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθώς έχει περάσει λίγη ώρα και μπορούμε να το δούμε πιό

αποστασιοποιημένα επιτρέψτε μου τα εξής.

 

Αρχικά ξεκινάμε με ένα άστοχο νήμα, με μια ουσιαστικά αιρετική ερώτηση στο στυλ αν υπάρχει θεός μέσα σε μια εκκλησία την ώρα της λειτουργίας.

Όταν έρχεσαι σε έναν ξένο χώρο με κανόνες και μια α' "ηθική" οφείλεις με το καλημέρα να συμμορφώνεσαι.

Εστω και αν επικαλείσαι άγνοια.

Συνεπώς θεωρώ λογική την αντίδραση του trolley αν και τα είπε λίγο γαλλικά. Πριν από 4-5 χρόνια ίσως να έλεγα πιό καθαρόαιμα γαλλικά και εγώ.

 

Εκείνο που δεν κατάλαβα, αλλά και δεν ασχολήθηκα εκείνη την ώρα καθώς ήταν και λίγο αργά είναι το πως μπορεί κάποιος να φτιάξει ίδιο λογαριασμό με κάποιον άλλον.  Μπορεί πχ να έρθει κάποιος να φτιάξει account dimsonic και να αρχίσει να τα ρίχνει όπου γουστάρει?

Επ αυτού ίσως θα ήθελα μια απάντηση από τη διαχείριση.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνο που δεν κατάλαβα, αλλά και δεν ασχολήθηκα εκείνη την ώρα καθώς ήταν και λίγο αργά είναι το πως μπορεί κάποιος να φτιάξει ίδιο λογαριασμό με κάποιον άλλον.  Μπορεί πχ να έρθει κάποιος να φτιάξει account dimsonic και να αρχίσει να τα ρίχνει όπου γουστάρει?

Επ αυτού ίσως θα ήθελα μια απάντηση από τη διαχείριση.

 

Το ένα "l" είναι "i" κεφαλαίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Καλημέρα στην παρέα.

 

Καταρχήν ως international star (!!!!) ήμουν εκτός χώρας εχτές και προχτές και μόνο το βράδυ μπόρεσα και έσβησα κάποια post από τον ψεύτικο trolley.

 

Το θέμα έχει ως εξής: Κάποιο καθίκι αποφάσισε να χρησιμοποιήσει το Nickname του δικού μας trolley και να πει μπούρδες... Τον σβήσαμε, σβήσαμε το ποστ του, αλλά εκτός αν κάνω χειρουργείο δε θα μπορέσουν να εξαφανιστούν όλα τα λεγόμενά του.

 

Το παρατάμε και συνεχίζουμε και γενικά προσπαθούμε να έχουμε το νου μας (εμείς οι μοντς εννοώ).

 

________________________________________

 

Τάκη,

 

Ξεκινάς με ότι μπορείς αυτή τη στιγμή. Ίσως με 100 ευρώ να βρεις κάτι ΠΟΛΥ καλύτερο οπότε σώσε και δώσε στον εαυτό σου τη χαρά.

 

Επίσης, ίσως να μπορείς να βρεις ένα ωδείο της περιοχής σου για να πηγαίνεις να μελετάς ή κάτι τέτοιο (αν και θα πρέπει να είσαι φοιτητής στο ωδείο για να κάνεις κάτι τέτοιο).

 

Το να μάθεις μουσική... θα μάθεις όπως μπορείς εσύ και η τσέπη σου πρακτικά. Φυσικά ένα κανονικό πιάνο και κανονικά μαθήματα θα ήταν η καλύτερη επιλογή, αλλά κατά τα άλλα σιγά σιγά, με το youtube, κοκ, μπορεί να βρεθεί κάτι και να δοκιμάσεις.

 

Αν κάτσει, έχει καλώς. Αν όχι... έχει καλώς.

 

Καλή τύχη και καλώς ήρθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν χθες το βράδυ ήταν η πρώτη φορά μετά από καιρό που ήπια μόνο δύο ποτηράκια κρασί, όλα τα ξύδια είχαν τελειώσει.

 

Μπήκα κάποια στιγμή στο νόιζ και είδα τον trolley να τα χώνει σε κάποιον.

Εντάξει σκέφτηκα, έχει ξαναγίνει.

Μετά είδα τον trolley να τα χώνει στον trolley, και να λέει ότι είναι άλλος trolley αυτός.

 

Ε, εντάξει ρε π@#στη μου, με πείραξε το ότι δεν είχα πιεί, δεν εξηγείται αλλιώς.

Από σήμερα .... δεν ξαναμπαίνω στο νόιζ ξενέρωτος. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ε, εντάξει ρε π@#στη μου, με πείραξε το ότι δεν είχα πιεί, δεν εξηγείται αλλιώς.

Από σήμερα .... δεν ξαναμπαίνω στο νόιζ ξενέρωτος. ;D ;D ;D ;D

  Δηλαδή εγώ που εδώ και κάμποσο καιρό μπαίνω στο Νόιζ μετά από 3-4 τσίπουρα  δεν κάνω καλά....;  ::) ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δηλαδή εγώ που εδώ και κάμποσο καιρό μπαίνω στο Νόιζ μετά από 3-4 τσίπουρα  δεν κάνω καλά....;  ::) ;D

Μια χαρά κάνεις.

Αν δεν τα πιείς, μπορεί και να δεις τον φούζιο να τσακώνεται με τον gvour. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά κάνεις.

Αν δεν τα πιείς, μπορεί και να δεις τον φούζιο να τσακώνεται με τον gvour. ;D ;D ;D

  Μπάααα... δεν σε παίρνει....θα φας ξύλο! >:D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μπάααα... δεν σε παίρνει....θα φας ξύλο! >:D ;D

Όχι εγώ, ο φούζιος θα φάει, εγώ είμαι άλλος. ;D ;D ;D ;D

Άσε που ... ξέρει και που μένω. ;D ;D ;D ;D ;D

 

By the way είδατε την νέα υπογραφή gvour?

"Στα 3 προφίλ το 1 δώρο". ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου