Προς το περιεχόμενο

Online tone generator


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Ψάχνοντας για κάποια γεννήτρια τόνων, βρέθηκα σε αυτήν τη σελίδα Online Tone Generator - Free, Simple and Easy to Use.

Έχει ότι μπορεί να χρειαστεί κάποιος με τόνους αναφοράς και θόρυβο, για να ελέγξει τα ηχεία ή το σύστημα του γενικότερα, ακόμα και τ' αυτιά του.

 

Πχ είναι πολύ ενδιαφέρον να δοκιμάσετε τι ακούτε. Online Tone Generator - Free, Quick, No Sign Up Required.

Είναι γνωστό πως η ακοή χάνεται στους μουσικούς πρώτα.  8)

Εχει πολλά χρήσιμα είδη τεστ. Γενικότερα είναι μια σελίδα που αξίζει να μπει στις... φαβορίτες του browser ενός μουσικού ή ηχολήπτη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ εχεις internet explorer???? ??? ??? ??? ???

 

Γιατί υπήρχε από τότε που στήθηκαν τα Windows και δείχνει γρήγορα και τέλεια όλες τις ιστοσελίδες που χρησιμοποιώ.

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί υπήρχε από τότε που στήθηκαν τα Windows και δείχνει γρήγορα και τέλεια όλες τις ιστοσελίδες που χρησιμοποιώ.

Χμ, σε Internet Explorer 11 δε φαίνεται να δουλεύουν τα περισσότερα τεστ.. :-(

Το ένα που έγραψες αναιρεί το άλλο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

17 kHz?  Θα περιμενω μεχρι να βρω τιποτα adam που βγαζουν 50kHz, ακου 17... παλιοακουστικα ...  :P

και πολλά ακούς. Είναι βέβαια και η στάθμη που παίζει ρόλο στο τεστ αλλά δεν βαριέσαι...

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ακουογραμμα που εκανα σε ΩΡΛ (ασχετο, λογω Νυσταγμου μετα απο χτυπημα στο κεφαλι κλτ, τεσπα) μου βρηκε λεει οτι το δεξι ακουει λιγοτερο καλυτερα απο το αριστερο!  >:( >:( >:(

 

Τι λες βρε ανθρωπε του Θεου!!!!

 

Απλα, εχω τοσο καλο αυτι, που απο πιτσιρικας στα 18, ηξερα οτι το αριστερο ειναι το καλό μου αυτι, και ηξερα να ξεχωρισω και την παραμικρη αποκλιση σε dB αναμεσα τους!!!

 

( >:( ακουσε εκει, δεν ακουει καλα το δεξι!!!! Απλά το αριστερο ακουει καλυτερα >:( Αααααντε ναούμε!!!! ;D, ολοι τσάμπα τα πτυχια!!!!  ;D )

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πολλά ακούς. Είναι βέβαια και η στάθμη που παίζει ρόλο στο τεστ αλλά δεν βαριέσαι...

 

Μωρε x-art tweeter που του χρειαζεται...  ;D

 

Σε ακουογραμμα που εκανα σε ΩΡΛ (ασχετο, λογω Νυσταγμου μετα απο χτυπημα στο κεφαλι κλτ, τεσπα) μου βρηκε λεει οτι το δεξι ακουει λιγοτερο καλυτερα απο το αριστερο!  >:( >:( >:(

 

Τι λες βρε ανθρωπε του Θεου!!!!

 

 

Εγω απο την άλλη, έπειτα απο μία φλεγμονή , τον είχα βάλει με το ζόρι να μου κάνει ακουόγραμμα, γιατι "δεν άκουγα σωστά ",όπως ο μέντορας ασθενής πάντα γνωρίζει. Έπειτα απο το ακουόγραμμα αφού κατάλαβε το ύφος μου του τύπου "εισαι σίγουρα γιατρος;"  κοντεψε να με διώξει με τις κλωτσες  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου