Προς το περιεχόμενο

greco les paul custom 1981 made in japan


Προτεινόμενες αναρτήσεις

απολαυστε την νεα μου κιθαρουλα(μολις την χτυπησα στο ebay)

http://s112.photobucket.com/albums/n190/CGatesNY/e%20by/?action=view¤t=Picturebr029-1.jpg

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια! Οι greco είναι απίστευτες κιθάρες! Ποιοτικά βάζουν τα γυαλιά σε πολλές (πολύ ακριβότερες...) gibson!

Α, το λινκ δεν δουλεύει!

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο εχω διαπιστωσει και εγω απτις 2 greco που εχω ηδη φιλε συνονοματε:wink:

αυτο το λινκ πρεπει να δουλευει..

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=014&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&viewitem=&item=330078444196&rd=1&rd=1

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τα sunburst-οειδή δεν μου λένε και πολλά (πλέον) αυτή η greco είναι σκέτη κάβλα! Πολύ ωραία και προσεγμένη φαίνεται, από όσο μπορεί να κρίνει κάποιος από τις φωτό. Δεν θα μου φαινόταν παράξενο πάντως αν σε μερικά χρονάκια όλες αυτές οι greco αποκτούσαν μεγάλη συλλεκτική αξία!

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι σαν την greco που εχω ηδη(η οποια ειναι η standard ενω αυτη η custom)σιγουρα θα σκιζει...

ξερετε ποσο την πηρα???420 ευρω περιπου μαζι με τα μεταφορικα και την σκληρη της θηκη :wink:

ουτε epiphone δεν παιρνεις σε αυτα τα λεφτα οποτε μεχρι να ξυπνησουνε μπορουμε να αποκτησουμε μια σουπερ κιθαρα οικονομικα.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μου φαινόταν παράξενο πάντως αν σε μερικά χρονάκια όλες αυτές οι greco αποκτούσαν μεγάλη συλλεκτική αξία!

 

ηδη οι "ακριβες'' GRECO (η σειρα FG) που εχουν νιτρο φινιρισματα και μονοκομματα σωματα & flame maple tops ειναι συλλεκτικες (ειδικα οι μαγνητες τους στην Ιαπωνια ειναι περιζητητοι) & θεωρουνται απο πολλους εφαμιλες κατασκευαστικα των παλιων καλων Gibson LP του 59 & 60...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ημουν μεταξυ μιας greco πριν μια βδομαδα και μιας telecaster young chang εξαιρετικα σπανια 84 νομιζω οπου φτιαχνοταν στο εργοστασιο της καλης squier.. τελικα πηρα τη 2η ομως ημουν σε μεγαλο διλλημα.. μεγειες..εξαιρετικο οργανο

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου