Προς το περιεχόμενο

Drinks and smokes...cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου περίσσεψε ένα ριφάκι από ένα κομμάτι που γράφω αυτόν τον καιρό και είπα να κάνω κάτι με αυτό για να ξελαμπικάρω από τα midi και τα "μολυβάκια" του αρχικού κομματιού.... 

  Απλό με 7-8 κιθάρες, ένα μπάσο και τύμπανα. Εντάξει δεν το λες ινστρουμένταλ με αξιώσεις, άλλωστε δεν το έψαξα και πολύ, αλλά εγώ ξελαμπίκαρα..... :laugh:

[soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλυτερο σου,για τα γουστα μου,εδω και καιρο.

Αν δεν ειχε εκεινη τη γεφυρα καπου μετα το διφραγκο-εισαι και προγκστερ ρε γμτο αλλιως θα την ελεγα αχρειαστη ;D-θα ηταν ακομα πιο μαμω.

Εσυ oμως ξες καλυτερα.

Εχει κατι  το Texmex να πουμε που πολυ το γουσταρω.

Αντικειμενικα πολυ δυνατο,υποκειμενικα το ιδιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βρίσκω απολαυστικότατο, θα σταθώ με μερικές ακροάσεις στα σημεία με το ωραίο ρυθμικό "ροκ ν ρολ" αξιακά μέτρο που μπαίνει σε κάποια σημεία των τετράμετρων , μάλιστα αλλάζοντας έξυπνα θέση είναι στο πρώτο άλλη φορά, ενδιάμεσα σε άλλη και δίνει ενδιαφέρον groove στο άκουσμά μου τουλάχιστο.

 

Ωραίο το "εμβατηριακό" intro των drums, ωραίες οι αλλαγές προόδου μέσα στο κομμάτι, ωραίος ήχος όπως πάντα.

 

Αντικειμενικά πολύ ωραίο πόνημα.

Μπράβο!!!!!

Σνιάρφ!!!!! χαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξακολουθεί να έχει την τυπική υπογραφή Φώτη...

μπορεί αυτό να είναι και καλό. (και είναι διότι έχει ένα αρκετά υψηλό στάνταρ που πολλά από τα κομμάτια που ανεβαίνουν εδώ δεν το φτάνουν καν)

Πάντως κάθε φορά που πατάω το play παρακαλάω να είναι κάτι αλλιώτικο.

 

(είμαι και δύσκολος ακροατής....  :-[ )

 

Επίσης επιμένω: αυτή η μουσική ΔΕΝ είναι για ινστρουμένταλ. Θέλει φωνή.

Ελάχιστα είναι τα ροκ κομμάτια που στάθηκαν ποτέ εκεί έξω χωρίς φωνή.

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ειχε εκεινη τη γεφυρα καπου μετα το διφραγκο-εισαι και προγκστερ ρε γμτο αλλιως θα την ελεγα αχρειαστη ;D-θα ηταν ακομα πιο μαμω.

Εσυ oμως ξες καλυτερα.

  Τώρα δεν την έχει... ::) την έβαλα στο τέλος! Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Γιωργάρα :-* 

  Σνιάρφ!!!!! χαχαχαχα

  Καλλιτέχνη, τανκ γιου βέρυ μάτς! O0 

(είμαι και δύσκολος ακροατής....  :-[ )

 

Έεελα, τι μας λες!  Λες και δεν το καταλάβαμε τόσο καιρό.... ::) :-X ;D ;D ;D ;D

Δημήτρη σε όλα όσα λες έχεις σχεδόν δίκιο.... αλλά στου κουφού την πόρτα κ.τ.λ κ.τ.λ κ.τ.λ......

 

  Όπως προείπα και πιο πάνω το κομμάτι το άλλαξα με άλλη βερσιόν, ψιλοαλλαγμένο όχι στην μίξη-παραγωγή αλλά στην θέση των μερών του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου