Προς το περιεχόμενο

ευχαριστω τον superfunk..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω τον superfunk....

 

1.γιατι μου ανοιξε τα ματια ως προς τις κιθαρες κ τον κιθαριστικο εξοπλισμο γενικοτερα

 

2.γιατι μου απεδειξε οτι με τα λιγα μου λεφτα μπορω να εχω ΗΧΟ και να ειμαι ευτυχισμενος

 

3.γιατι μου εδωσε απλοχερα γνωση οποτε κ αν την χρειαστηκα

 

4.γιατι μου εδωσε απλετη βοηθεια, οποτε τον επισκεφτηκα σπιτι του, οποτε τον χρειαστηκα.

 

5.γιατι του εστειλα 500 pm ,ξεροντας οτι δεχεται αλλα τοσα απο τοσο κοσμο, και απο την πρωτη στιγμη δεν παρελειψε να μου απαντησει ουτε σε ενα απο αυτα.

 

6.γιατι ηταν μια απο τις πιο ολοκληρωμενες προσωπικοτητες του forum, με χιουμορ κ διαθεση

 

7.γιατι ενω συνεχως κ μανιωδως επεφτε ο κοσμος να τον φαει, αυτος συνεχιζε με την ιδια υπομονη να απανταει σε καθε λογης ερωτηση.

 

8.γιατι απο την πρωτη στιγμη που τον γνωρισα, με συμβουλεψε οχι μονο για το πως θα γινω καλυτερος κιθαριστας, αλλα καλυτερος ανθρωπος.

 

9.γιατι μεσα σε ενα forum που κυριαρχειται απο "solists", ηταν η μονη δυνατη φωνη, ο αντιλογος σε ολα αυτα, αυτος που τονιζε οτι η κιθαρα ειναι ενα μεσο για να κανεις μουσικη κ οχι να αυνανιζεσαι..

 

αυτα προς το παρον

 

 

συνεχιζεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τώρα αυτό το άνοιξες για να συνεχιστεί εδώ ο χαμός που ξεκίνησε στο thread της αποχώρησής του; :roll:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αυτό το άνοιξες για να συνεχιστεί εδώ ο χαμός που ξεκίνησε στο thread της αποχώρησής του; :roll:

 

δεν με ενδιαφερει καθολου το πως θα συνεχιστει αυτο το θεμα φιλε μου...ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ. απλα ηθελα να πω ενα ευχαριστω.ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για εναν ανθρωπο που προσφερε τοσα πολλα, κ ακομα κ οταν δηλωσε οτι θα σταματησει να γραφει,επεσαν να τον φανε σαν τα κορακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το είδες ότι έπεσαν να τον φάνε; Από τις 200 απαντήσεις ζήτημα να ήταν 4-5 αυτές που τον κατηγόρησαν σε κάτι! Μάλλον όλοι λέγαν να μην φύγει. Και από ένα σημείο και μετά ξέφυγε και γιαυτό κλειδώθηκε :wink:

 

Πάντως αν θες την γνώμη μου θα το ξαναπώ ότι δεν πρέπει να φύγει. Από την στιγμή που το επέλεξε όμως μαγκιά του.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιχάλη τα είπες ΟΛΑ.

 

Με κάλυψες 1000% ;)

 

Superfunk σε ευχαριστώ κι εγώ ΠΟΛΥ για όλα τα παραπάνω

 

==============================================

 

Κάπου εδώ λοιπόν, κι εγώ θα πρέπει να ξεκουραστώ λιγάκι από το καθημερινή μου συμμετοχή στο forum και να απαλλάξω το "νέο αίμα" του ΝΟΙΖ από την παρουσία μου. Κάποια στιγμή ίσως τα ξαναπούμε ;)

 

Εις το επανειδείν λοιπόν ;) __bye.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγώ τον ευχαριστω...για όλα αυτά που είπες και πολλά ακόμα.

 

1)που με έβαλε στο ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ,για να μου φτιάξει κάτι σε μια κιθάρα χωρίς να με ξέρει και χωρίς να έχει κανένα λόγο να χαραμίσει το χρόνο του αφιλοκερδώς πάνω της.

 

2)Που ανέλαβε όλο αυτό το χρόνο το βάρος του να εκφράσει μια διαφορετική φωνή από κάποιον που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ να το παίξει διαφορετικός/εναλλακτικός κλπ για να προχωρήσει,γιατί ειναι ΗΔΗ αξιόλογος επαγγελματίας και μουσικός.

 

3)Που λόγω των γνώσεών που μου μετέφερε (όσο μπόρεσα να σκάμπασω) δε φοβάμαι να αντιμιλίσω σε καταστηματάρχες.

 

4)Που φέρεται σαν ΚΥΡΙΟΣ και σε κάνει να ελπίζεις οτι υπάρχουν και άλλοι τέτοιοι άνθρωποι έξω στον κόσμο.

 

Νίκο,ελπίζω να το φέρει κάπως ο καιρός και να καταφέρω να σε ξεπληρώσω με κάποιο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wink: στον superfunk και από μένα... Όχι δεν έχω πάει σπίτι του όχι δεν μου έχει σετάρει κιθάρα αλλά ήταν από τους βασικότερους λόγους που κοίταζα καθημερινά το noiz... Για κάποιους ήταν και είναι ένας εξυπνάκιας...Εγώ πάντως τον εκτίμησα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως πρεπει ολοι αυτη τη στιγμη, να αποχωρησουμε απο αυτο το φορουμ, αφηνοντας ενα βαρυγδουπο ¨post it¨ απο πισω μας εξηγωντας παραπονεμενοι τους λογους της αποχωρησης μας απο το σπιτι του noiz...Ο καθενας στο ονομα του καλου ολων των υπολοιπων. Και γενικευοντας αυτην την συμπεριφορα σαν σταση ζωης, μπορουμε να συμμετασχουμε και σ αυτο:

 

http://www.vhemt.org/

 

Kαλα ειμαστε στα καλα μας;;; Ποιος να απαλλαξει απ την παρουσια του ποιον;;; Εχουμε ξεφυγει τελειως μηπως;;;;; Φορουμ ειναι παιδιαααααα οχι ριαλιτι!!! Οταν φορτωνεις, κλεινεις τον Explorer/firefox και τελειωσε η υποθεση, οταν γουσταρεις ξανα ανοιγεις. Αν καποιος απ τους superfunk/elavd κουραζονταν και δεν ηθελαν να συμμετεχουν στο φορουμ, θα πρεπε να χουν φυγει πολυ νωριτερα και σιγουρα οχι ετσι.. Και στο κατω κατω, και εμενα με βοηθησε ο superfunk. Και εμαθα και πολλα πραγματα απ αυτον. Σιγουρα ηταν απολυτος και µξερολαςµ(no offence) σε μερικα θεματα αλλα αυτο μαλλον ειναι επακολουθο της μεγαλης εμπειριας. Απο κει και περα μην τραγικοποιουμε τα πραγματα, ενα φορουμ ειναι (το χω πει 100 φορες σ αυτο το ποστ) οποτε θες μπαινεις οποτε θες βγαινεις. Αυτες οι δηλωσεις ¨αποχωρω και ισως καπου καποτε ξανακουσετε για μενα¨ μονο πολυ κακο για το τιποτα προκαλουν...Με ολον τον σεβασμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου