Προς το περιεχόμενο

ευχαριστω τον superfunk..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφυγε ο elavd εφυγε και o SF κατι μου λέει ότι εγώ με τον συνομήλικο axelako θα μείνουμε....Ρε σοβαρευτείτε...Τι σας έπιασε...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ τον ευχαριστώ πιο πολύ απο όλους σας :lol: :lol:

 

Ρε παιδιά μη γινόμαστε και πολυ "γραφικοί" όμως.Έχετε δίκιο σε όλα αυτά αλλά πιστεύω ότι ο Superfunk έχει πιο πολύ ανάγκη να τον "ακούσεις" σε αυτά που λέει και να χαβαλιδιάσεις μαζί του παρά το ευχαριστώ.To οποίο φυσικά και είναι το λιγότερο.:wink:

 

No offence!! :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε ο elavd εφυγε και o SF κατι μου λέει ότι εγώ με τον συνομήλικο axelako θα μείνουμε....Ρε σοβαρευτείτε...Τι σας έπιασε...

 

+1000... Μπορει να μη συμμετέχω και πααααααααρα πολυ ενεργά στο forum' date='αφού δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις, αλλά με έχει βοηθήσει πολύ και έχω πάρει πολλά πράγματα.. Και μου τι δίνει που γίνεται αυτο.. Η μάλλον δεν μπορώ να το καταλάβω... Πραγματικά.. Τι σας έπιασε?.. Τέσπα... Δέχομαι την επιλογή σας, γιατί μου έχετε δειξει πόσο αξιόλογοι άνθρωποι είστε και πόσο πρόθυμοι είστε να βοηθήσετε άτομα... Αλλά εξακολουθώ να μην το καταλαβαίνω...

 

Μονο εμείς θα μεινουμε nemOOO... Παρτο χαμπάρι... χεχε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγώ τον ευχαριστω...για όλα αυτά που είπες και πολλά ακόμα.

 

1)που με έβαλε στο ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ' date='για να μου φτιάξει κάτι σε μια κιθάρα χωρίς να με ξέρει και χωρίς να έχει κανένα λόγο να χαραμίσει το χρόνο του αφιλοκερδώς πάνω της.

 

 

4)Που φέρεται σαν ΚΥΡΙΟΣ και σε κάνει να ελπίζεις οτι υπάρχουν και άλλοι τέτοιοι άνθρωποι έξω στον κόσμο.

.[/quote']

 

τα εξεφρασες καλυτερα απο μενα blue :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε ο elavd εφυγε και o SF κατι μου λέει ότι εγώ με τον συνομήλικο axelako θα μείνουμε....Ρε σοβαρευτείτε...Τι σας έπιασε...

 

+1000000000

 

Εεεεε..είμαι κ γω εδώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όλα έγιναν βάσει σχεδίου...

 

Ούτε τσακωμοί υπήρξαν, ούτε τίποτα...

 

 

Αυτή τη στιγμή ο Superfunk κι ο Elavd πίνουν τεκίλες στη Γουαδελούπη και γουστάρουν...

 

8) 8)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα λεγατε να βγαλουμε και υμνο?σοβαρευτειτε λιγο ρε

 

+1.000.000.000.000.000.000

 

αν ειναι δυνατον....εχουμε ξεφυγει εντελως, χαχαχαχα παντως η ολη φαση εχει πολυ γελιο!γουσταρω! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω τον superfunk....

 

1.γιατι μου ανοιξε τα ματια ως προς τις κιθαρες κ τον κιθαριστικο εξοπλισμο γενικοτερα

 

2.γιατι μου απεδειξε οτι με τα λιγα μου λεφτα μπορω να εχω ΗΧΟ και να ειμαι ευτυχισμενος

 

3.γιατι μου εδωσε απλοχερα γνωση οποτε κ αν την χρειαστηκα

 

4.γιατι μου εδωσε απλετη βοηθεια' date=' οποτε τον επισκεφτηκα σπιτι του, οποτε τον χρειαστηκα.

 

5.γιατι του εστειλα 500 pm ,ξεροντας οτι δεχεται αλλα τοσα απο τοσο κοσμο, και απο την πρωτη στιγμη δεν παρελειψε να μου απαντησει ουτε σε ενα απο αυτα.

 

6.γιατι ηταν μια απο τις πιο ολοκληρωμενες προσωπικοτητες του forum, με χιουμορ κ διαθεση

 

7.γιατι ενω συνεχως κ μανιωδως επεφτε ο κοσμος να τον φαει, αυτος συνεχιζε με την ιδια υπομονη να απανταει σε καθε λογης ερωτηση.

 

8.γιατι απο την πρωτη στιγμη που τον γνωρισα, με συμβουλεψε οχι μονο για το πως θα γινω καλυτερος κιθαριστας, αλλα καλυτερος ανθρωπος.

 

9.γιατι μεσα σε ενα forum που κυριαρχειται απο "solists", ηταν η μονη δυνατη φωνη, ο αντιλογος σε ολα αυτα, αυτος που τονιζε οτι η κιθαρα ειναι ενα μεσο για να κανεις μουσικη κ οχι να αυνανιζεσαι..

 

αυτα προς το παρον

 

 

συνεχιζεται....[/quote']

 

+ 100.000.000 σε εναν προς εναν για τους παραπανω λογους, οι οποιοι ισχυουν και για μενα , συν το οτι με δεχτηκε στο σπιτι του οταν πηγα ταξιδι αστραπη στην αθηνα, ενω ειχε πολλη στουντιοδουλεια και μου αφιερωσε ενα απογευμα με ενα αριστο σεταπ στην κιθαρα μου και πολυτιμες πληροφοριες -γνωσεις- προτασεις - παραδειγματα κλπ σε οτιδηποτε και να τον ρωτησα...και δεν ηταν λιγα!!!

να σαι καλα νικο :cry: :wink: :cry:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου