Προς το περιεχόμενο

16 STRINGS - 'MEXICO'


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστούμε και πάλι κύριοι.

 

@ Bill: Εντάξει, δεν μαζευτήκαμε και όλοι οι παικταράδες. Εγώ είμαι o seasoned pro αλλά τα υπόλοιπα παιδιά έχουν ταλέντο και όρεξη για δουλειά και τους δίνω την ευκαιρία που νομίζω ότι αξίζουν. Θα μάθουν σιγά-σιγά... 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο μάγκες. Πολύ ωραία παλιοροκιά.

Υπάρχει κάπου non-live να την ακούμε σπίτι μας;

 

15 hours ago, Nestoras said:

(Α, μ' άρεσε πολύ το ελλειπτικό μέτρο όπου παρουσιάζεται).

 

Κι εμένα. Πολύ. Δίνει περισσότερο ενδιαφέρον στο κομμάτι.
 

  • Ευχαριστώ 2

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ray ευχαριστούμε. Ελπίζουμε ότι σε λίγο καιρό θα υπάρχει ηχογραφημένο αξιοπρεπώς μαζί με μερικά άλλα.

 

--------------------------------------------------------------------

Edit: Κι επειδή είμαι terminology nazi και εξυπνάκιας, δεν υπάρχει ελλιπές* μέτρο στο κομμάτι. Όλα τα μέτρα είναι πλήρη.

Αυτό που γίνεται σε κάποια σημεία που 'διπλώνει' το ριφ, είναι μια μικρή ρυθμική τράμπα (ναι αυτός είναι απόλυτα αποδεκτός μουσικός όρος, έχετε πρόβλημα; :classic_laugh:), την οποία σκέφτηκε ο συνθέτης γιατί είναι κι αυτός εξυπνάκιας και θέλει, εκτός από grindcore, να παίξει και φιούζιον.

 

*Και όχι "ελλειπτικό" που έγραψε ο αγαπητός Νέστορας. (Μα να μην μπορώ να σταματήσω με τίποτα ρε πστ μου. Με έχουν αφήσει γυναίκες, με έχουν ξεγράψει φίλοι, με έχουν αποκληρώσει πλούσιοι θείοι, όλοι επειδή τους έσπαγα τα παπάρια με τους ψυχαναγκαστικούς ...ορολογισμούς μου, κι εγώ εκεί! Συνεχίζω να πρήζω τον κόσμο. Χόουπλες...).      

Επεξεργασμένο από Haris
  • Λυπάμαι 1
  • Χαχα 2

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου