Προς το περιεχόμενο

Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού Komplete 12.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mπράβο σε όλους και από εμένα. Βλέπω ότι οι 10 από τους 12 είναι καινούργιοι (σαν "παλιός" δεν τους έχω ξανασυναντήσει - εκτός εαν κάνω πολύ λάθος). Ελπίζω η συμμετοχή τους στο forum από εδώ και πέρα να είναι πραγματικά ενεργή και να μας βοηθήσουν όλους με τις γνώσεις τους και να μην τους δούμε ξανά μόνο στον επόμενο διαγωνισμό.

  • Like 6

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια στους Νικητές αλλά και σε όλους τους Συμμετέχοντες! Μπράβο στο noiz και στην Ελίνα που μας έδωσε την ευκαιρία να αναδείξουμε τη Μουσική μας. Υπήρχαν πολλές κομματάρες που δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από ''μεγάλες παραγωγές''.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό για τις φοβερές τους ιδέες και δημιουργίες. Πολλά μπράβο επίσης και στους συντελεστές (Noiz.gr & Eλίνα) για την άψογη διοργάνωση αλλα και για το δύσκολο έργο που είχαν ώς κριτές. Χίλια ευχαριστώ για αυτή την διάκριση, γιατί εκτός του οτι είναι τεράστια τιμή για μένα,  λειτουργεί και σαν ένα δυνατό κίνητρο ωστε να συνεχίσω να κάνω αυτό που αγαπώ περισσότερο! 🙂 

Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής δέν περίμενα να είμαι στην τριάδα των νικητών, δεδομένης της υψηλής ποιότητας των συμμετοχών αλλά και λόγω του πολύ περιορισμένου χρόνου που είχα στη διάθεσή μου για να δουλέψω το track, from scratch που λέμε (έμαθα για τη διεξαγωγή του διαγωνισμού μόλις 2 μέρες πρίν το deadline... 😅)

 

Ευχαριστώ και πάλι!! Να είστε όλοι πάντα καλά!!!

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σέβη μου και συγχαρητήρια σε όλη την παρέα - συμμετέχοντες και διοργανωτές !
Εύχομαι στους νικητές, να χαρούν με υγεία και να αξιοποιήσουν με πολλή δημιουργικότητα τα δώρα τους !
Θα ήθελα ακόμα να ευχαριστήσω προσωπικά όποιον ακροατή μπήκε στον κόπο να ακούσει και να δώσει λίγη προσοχή στο τραγούδι μου. 
Και εις άλλα με υγεία !!!   🙂

Ευχαριστώ .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πολύ ωραία κίνηση του Νόιζ και της Ελίνα!  Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες.  Μένει τώρα να "βγουν" τα πρώτα 12-15 κομμάτια και σε CD😎🤐  ή τέλος πάντων να αναρτηθούν σε κάποιο σάιτ (bandcamp? ) ωσάν ολοκληρωμένο άλμπουμ, φυσικά με την άδεια των δημιουργών τους.

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σε ολους ανεξαιρετως! Αν και κανεις μας δεν θα ελεγε οχι σε τετοιου ειδους βραβεια, σημασια εχει να εκφραζεται ο καθενας με τον δικο του τροπο και να δημιουργει. Ειμαι καινουριος εδω αλλα μ'αρεσει η κοινοτητα και το πνευμα 😄

 

-Μαρκος, (1/2 των CONTRVST)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σε ολους! 🙂 Πολυ ωραια η ιδεα του διαγωνισμου. Περασα ευχαριστα και δημιουργικα τον χρονο μου προετοιμαζοντας το κομματι! Ευχαριστουμε noiz! Cheers to all!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεγαλο μπραβο σε ολους αυτους που συμμετειχαν και σε αυτους που κερδισαν.

"Καλοφαγωτα" τα δωρα και παντα τετοια να εχετε.

Επισης μπραβο στην Ελίνα  και το νοιζ.

Πολλα τα  ωραια κλιπς,ορισμενα μαλιστα σκοτωναν απο καθε αποψη.

Γενικως ομορφα πραγματα.

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, marios gleg said:

Η αλήθεια είναι ότι προερχόμενος από λίγο διαφορετικό μουσικό χώρο από αυτόν στον οποίον παρέπεμπαν τα δεδομένα loops ...

 

Για δώσε λεπτομέρειες.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου