Προς το περιεχόμενο

Ethos Overdrive Amp


S9F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας υποψήφιος αγοραστής για μία κιθάρα που δεν έχει όλο το ποσό μου πρότεινε να μου δώσει και αυτό. Το συγκεκριμένο έχει ενσωματωμένο και έναν SS ενισχυτή 30W. Στην ουσία είναι ένα πετάλι-ενισχυτής. Απ΄όσο διάβασα ταιριάζει καλά είτε με ηχεία EV12L (mesa) που έχω ενισχυτές με τέτοια ηχεία, είτε με G12-65 τα οποία δεν έχω. Σκέφτομαι να το πάρω, απλά θέλω αν κάποιος το έχει να μου πει τη γνώμη του και σε συνδυασμό με τα ηχεία/καμπίνες που το χρησιμοποιεί. Thanks.

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κανένα δεν κατέληξε Ελλάδα? Όλα οι Γεωργιανοί τα πήραν? 🤣 Τέλος πάντων, όταν έρθει και το δοκιμάσω θα γράψω ένα review για όποιον τυχόν ενδιαφέρεται να αγοράσει ένα και δεν είναι σίγουρος.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, yameth said:

Με γεια!.. περιμένουμε review.

 

 

Να'σαι καλά Γιάννη! Μάλλον αύριο θα το έχω, οπότε μέσα στο Σ/Κ θα έχω ελεύθερο χρόνο να το δοκιμάσω.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου