Προς το περιεχόμενο

Αγγλικό manual, που θα βρω;


Saitek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχάς καλησπέρα,

Ψάχνω το manual του korg triton extreme (αγγλικό η ελληνικό αν υπάρχει),

είπα στην bon studio να μου στείλει ,αλλα αντί για βιβλίο μου έστειλαν CD.. ε χαίρο πολύ ρε παιδιά ,λες και δεν μπορούσα να το βρώ απο το internet μόνος μου.Εγώ ψάχνω για το βιβλίο ,ξέρετε που μπορώ να το βρώ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου φίλε,

εκτός από την Bon Studio, πάρε ένα τηλεφωνάκι στον Διαμαντόπουλο, είναι ένα παιδί εκεί στα keyboards, που είναι πολύ εξυπηρετικός. Πες του την ιστορία και ίσως μπορέσει να σε βοηθήσει αυτός

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου φίλε' date='

εκτός από την Bon Studio, πάρε ένα τηλεφωνάκι στον Διαμαντόπουλο, είναι ένα παιδί εκεί στα keyboards, που είναι πολύ εξυπηρετικός. Πες του την ιστορία και ίσως μπορέσει να σε βοηθήσει αυτός[/quote']

 

Επειδή μένω Κομοτηνή ,και μάλλον είναι μακριά ο Διαμαντόπουλος,δεν νομίζω να κάνει τόσο κόπο για να μου στείλει το βιβλίο.. μην φάω και κράξιμο δηλαδή :oops:

 

janick ακόμα το ψάχνω το email τους :P ,το πολύ πολύ να μου πούνε και αυτοί να απευθυνθώ στην αντιπροσωπία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντάζομαι δεν είναι δύσκολο απλά να το τυπώσεις... 8O

 

Να το τυπώσω μόνος μου λίγο δύσκολο,ίσως σε κάποιο τυπογραφείο ,αλλα θα σκάσω πολλά $ προφανώς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σκάσεις καθόλου πολλά. Πήγαινε σε ένα ατελιέ γραφικών τεχνών, αυτοί πχ που φτιάχνουν κάρτες, προσκλητήρια, εκτυπώσεις κλπ, και κάνε μια απλή εκτύπωση. Ή στην τελική εκτύπωσέ το σε έναν εκτυπωτή.

Μετά πήγαινε σε κάποιο μεγάλο φωτοτυπάδικο και ζήτα τους να στο δέσουν, είτε με σπιράλ, είτε με θερμόκολλα.

Στην Αθήνα ζητάνε 30 ευρώ την εκτύπωση και 9 την κόλλα. Δε νομίζω να είναι εκεί πιο ακριβά

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου