Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για δώρο αρμόνιο η πλήκτρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα συμφορουμιτες. 

Εξηγούμαι : Ένας γνωστός θέλει να κάνει δώρο στη γυναίκα του και ξαδέρφη μου πλήκτρα ή το πιο πιθανό αρμόνιο έως 200 με 250 ευρώ. Η γυναίκα του έχει αρμόνιο αλλά είναι προ αμημονεύτων χρόνων( τουλάχιστον 15 χρόναια πριν το πήρε) και μου  ανέθεσε να του βρω ένα. Μου είπε αρμονιο γτ αφενός αρμόνιο έπαιζε, αλλά και επειδή είναι πιο φτηνά. Κοίταξα αρκετά αλλά χάνομαι γτ δεν το πολυξέρω το αντικείμενο.

 

όποιος μπορέσει ας προτείνει κάτι σε αυτή την τιμή. Ο στόχος είναι να ακούγεται καλύτερα και να δημιοργήσει ξανά κίνητρο για να κάθεται να παίζει.  

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Τόσοι πληκτράδες είστε.... Φωτίστε και μας λίγο....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μοντελο εχει τώρα ξέρεις? μπορει να ειναι πριν 15 χρόνια και να είναι ανώτερο από αυτό που θα πας να πάρεις τώρα.... γιατί με 200-250 παιδικό θα είναι

 

τεσπα κοίτα από σειρά yamaha κάτι θα βρεις πχ αυτό έχει ωραίο χρώμα μπορεί να της αρέσει αλλά για καλό όργανο θες απο 500 κ πάνω....https://www.thomann.de/gr/yamaha_psr_e360_maple.htm

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
9 λεπτά πριν, stavros_d80 είπε

τι μοντελο εχει τώρα ξέρεις? μπορει να ειναι πριν 15 χρόνια και να είναι ανώτερο από αυτό που θα πας να πάρεις τώρα.... γιατί με 200-250 παιδικό θα είναι

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το μοντελο ειναι casio tone bank. Ετσι μου το στειλαν δλδ. Λετε να του πω να μην παρει τετοιο δωρο. Θα ειναι off ετσι ;

IMG-da58020dedb80e38a0e24fd03fd45f24-V.jpg

9 λεπτά πριν, geka είπε

Παιδια το μοντελο ειναι casio tone bank. Ετσι μου το στειλαν δλδ. Λετε να του πω να μην παρει τετοιο δωρο. Θα ειναι off ετσι ;

IMG-da58020dedb80e38a0e24fd03fd45f24-V.jpg

Αυτη ειναι η φωτο απο αυτο που εχει τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετοιο τουλαχιστον θα ειναι καλυτερο

 

 

 

Ιδια τιμες εχουν και ελλαδα περιπου, αλλα αν το παρει απο thomann μπορει να φτιαξει ενα Bundle και με καμια 30 ευρω παραπανω να παρει και βαση και ακουστικα.
Επιπλεον αν δεν της αρεσει ετσι απλα, μπορει να το στειλει πισω και να παρει πισω ολα τα χρηματα.
https://www.thomann.de/gr/prod_cbundle_518.html?gk=takybh&cbcid=3573&art=333351

Αν ξεπερασει τα 290 ευρω θα γλυτωσει τα μεταφορικα (που ειναι 20 ευρω).

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου