Προς το περιεχόμενο

Δυο δικες μου δημιουργιες


Panos Kostagiannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην κοινοτητα.Ειπα και γω τωρα στα "γεραματα" να ασχοληθω με ενα παθος που ειχα απο μικρος αλλα τωρα βρηκα το χρονο,τη μουσικη.Συγχωρεστε αν δεν ακουγονται καλα σε μονοφωνικα ηχεια αλλα δεν γνωριζω απο μιξη ηχου, οποτε καλυτερα ακουστε απο στερεοφωνικα.

 

https://panoskostagiannis.bandcamp.com/

Επεξεργασμένο από Panos Kostagiannis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία και τα 2. Δείχνουν ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο στυλ. Άρα συνέχισε το και μη κολλάς. Και μένα το sad happiness μου άρεσε λίγο παραπάνω. Θα του ταίριαζε στα σημεία που μπαίνουν τα κρουστά και bass lines τύπου   moog πιστεύω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, geka said:

Ωραία και τα 2. Δείχνουν ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο στυλ. Άρα συνέχισε το και μη κολλάς. Και μένα το sad happiness μου άρεσε λίγο παραπάνω. Θα του ταίριαζε στα σημεία που μπαίνουν τα κρουστά και bass lines τύπου   moog πιστεύω. 

ΕΙμαι πολυ φρεσκος στην μουσικη παραγωγη και χωρις μουσικη εκπαιδευση.Δουλευω με το αυτι και ναναι καλα το YouTube με τα τοσα tutorials.Ζουμε σε μια πολυ καλη εποχη,ολη η πληροφορια βρισκεται στα χερια μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου