Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα εκτύπωσης CD labels


killbill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς κάποιο free πρόγραμμα που να υποστηρίζει τα Ελληνικά για να φτιάχνεις και να εκτυπώνεις όχι μόνο το αυτοκόλλητο του δίσκου του CD αλλά και το εξώφυλλο και οπισθόφυλλο της θήκης του CD, ίσως και ένα ένθετο βιβλιαράκι με τους στίχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Guru

επειδή έτσι κι αλλιώς τα περισσότερα είναι shareware και οι καιροί είναι "ύποπτοι" ως προς τις αγνές free προθέσεις, καλύτερα αν δεν έχεις εναλλακτική δοκίμασε πρώτα το Nero Cover Designer που σίγουρα θα σου κάνει τη δουλειά σου άνετα κι είναι εκτός από free και "επώνυμο" και εξελληνισμένο...

 

https://www.nero.com/enu/downloads/?currency=usd&vlang=us&NeroSID=38a6f02e8c916551664c59d809773e7b&country=us&

 

θα το βρεις κάτω κάτω στα Free Nero Tools...

 

 

ΥΓ . από ότι θυμάμαι θα σου εγκαταστήσει και 2 ακόμα προγραμματάκια της που δεν στα αναφέρει ούτε σε custom install αλλά τα απεγκαθιστάς αμέσως μετά αν δεν τα θες... επίσης έχε υπόψη σου ότι η αρχική εγκατάσταση γίνεται online και μπορεί να σου πάρει αρκετό χρόνο παρότι δεν είναι μεγάλο... σε μένα ενώ έχω πενηντάρα σύνδεση έκανε κάνα τρίλεπτο έχοντας κολλήσει για αρκετή ώρα στο 12%... μάλλον όμως είναι θέμα του server τους ή να ήταν και τυχαίο...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου