Προς το περιεχόμενο

Μικρό αρμόνιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Αλλα το φορτηγό είναι ευρύχωρο. Οπότε μπορεί να κανει και μια υποχώρηση σε όγκο. 😉

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, yameth said:

Αλλα το φορτηγό είναι ευρύχωρο.

 

Εξαρτάται για τι μιλάμε, 814, τριαξονικό με θάλαμο, νταλίκα? :classic_biggrin:

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 

Ρεύμα από που θα παίρνεις?

Έχω  1000 άρι  inverter αυτό δεν είναι  πρόβλημα 

4 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 

Εξαρτάται για τι μιλάμε, 814, τριαξονικό με θάλαμο, νταλίκα? :classic_biggrin:

Ρε μην κοροϊδεύετε  έχω  ένα pa1x ένα pa500 kai ένα tr στο σπίτι  και κοιμούνται δεν με ενδιαφέρει  καινούριο  η μεταχειρισμένο  αρκεί να ακούγετε  και να έχει  έστω   στοιχειώδει styles  ελληνικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pliktro1 είπε

Έχω  1000 άρι  inverter αυτό δεν είναι  πρόβλημα 

Ρε μην κοροϊδεύετε  έχω  ένα pa1x ένα pa500 kai ένα tr στο σπίτι  και κοιμούνται δεν με ενδιαφέρει  καινούριο  η μεταχειρισμένο  αρκεί να ακούγετε  και να έχει  έστω   στοιχειώδει styles  ελληνικά. 

εφόσον είχες το pa1x και το pa500 το επόμενο βήμα είναι να πάρεις και ένα pa700 και ένα επαγγελματικό σετ και κάτσε να φτιάχνεσαι άσχημα! αλλιώς θα ξαναγυρίσεις στους ρυθμούς του pa1x που είναι αυτοί από τον καιρό του pa50.

 

το χει και προσφορά https://www.musicorama.gr/products/korg-pa-700

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, stavros_d80 είπε

εφόσον είχες το pa1x και το pa500 το επόμενο βήμα είναι να πάρεις και ένα pa700 και ένα επαγγελματικό σετ και κάτσε να φτιάχνεσαι άσχημα! αλλιώς θα ξαναγυρίσεις στους ρυθμούς του pa1x που είναι αυτοί από τον καιρό του pa50.

 

το χει και προσφορά https://www.musicorama.gr/products/korg-pa-700

Aπορώ αν μερικοί διαβάζετε πραγματικά τα ποστ.

 

Τα έχει αυτά στο σπίτι του. Ο άνθρωπος θέλει ένα μικρό 3-4 οκτάβες με ελληνικούς ρυθμούς για να το παίρνει μαζί του στην νταλίκα να περνάει η ώρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις λύσει το θέμα παροχής ρεύματος, τότε με βάση τα υπάρχοντα όργανα που έχεις και ξέρεις την φιλοσοφία λειτουργίας τους, το Micro arranger της Korg θα σε εξυπηρετήσει από θέμα μεγέθους. Δεν ξέρω πως θα σου φανούν τα πλήκτρα. Από ήχους και ρυθμούς θα βρεις . Κυκλοφορούν set.

 

Μετά πας σε οικονομικότερα μοντέλα της Casio. Εκεί δεν γνωρίζω αν θα βρεις ελληνικά styles. Αλλά από μέγεθος και τιμή καλύπτουν μέρος του ενδιαφέροντός σου.

Επεξεργασμένο από Costas Siachamis

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, pliktro1 said:

 

Ρε μην κοροϊδεύετε

 

Δεν είχα καμιά τέτοια διάθεση, απλά έκανα χιούμορ με τον χώρο του φορτηγού, που είπε ο Yameth.

Από εκεί και πέρα, αυτά που σου πρότεινε ο Yameth σε καλύπτουν?

Ζητάς μήπως και κάτι περισσότερο από αυτά που προσφέρουν αυτά που σου πρότεινε?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VangelisV είπε

Aπορώ αν μερικοί διαβάζετε πραγματικά τα ποστ.

 

Τα έχει αυτά στο σπίτι του. Ο άνθρωπος θέλει ένα μικρό 3-4 οκτάβες με ελληνικούς ρυθμούς για να το παίρνει μαζί του στην νταλίκα να περνάει η ώρα του.

εγώ μια χαρά το κατάλαβα το ποστ εσυ δεν καταλαβες τι του προτεινα επειδη δεν εισαι σχετικός με αρμονια-συνθ-ηχους-σαμπλερ-πακέτα ήχων κτλ

 

υπαρχουν αιλοινικοι ριθμη και υπαρχουν και Ελληνικοί επαγγελματικοί ρυθμοί ανάλογα το πόσο θέλει να φτιάχνεται στη νταλίκα ας αποφασίσει ο ίδιος πόσα λεφτά θέλει να δώσει αλλά να ξέρει τις επιλογές που έχει από επαγγελματίες και να τις ξέρει σωστά....

 

αν προτείνεις πχ το microarranger (που δεν προτείνεις κάτι συγκεκριμένο) και θέλει να βάλει επαγγελματικό σετ πχ και δεν το παίρνει γιατί δεν έχει σάμπλερ θα πας να του γυρίσεις τα λεφτά εσύ πίσω να πάρει άλλο μοντέλο ή θα του το αγοράσεις?

 

 

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου