Προς το περιεχόμενο

Πρατασεις για ενισχυτη...κλασικα....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας...το ξερω οτι εχετε βαρεθει για τετοια θεματα αλλα θα το γραψω κ εγω κ οτι γινει....!θελω να μ πειτε καποια γνωμη για ενυσχυτη ηλεκτρικης...το μπατζετ ειναι χαμηλο γυρω στα 200 ευρω γιατι τον θελω κυριως για το σπιτι αντε και καμια φορα που παιζω με καποιους φιλους...εχω μια ibanez grg170dx ενα boss ds1 και δυστυχως εναν marshall mg15fx απο τον οποιο μολις το βαζω στο distortion ανεβαζω πιεση...απο τα καθαρα του ειμαι οκ αλλα για μεταλ θα ηθελα να ηξερα αν σε αυτη την τιμη υπαρχει κατι πιο αξιοπρεπες η αν η μονη λυση ειναι η υπομονη ωστε να παω αργοτερα σε καποιον λαμπατο...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετη φωτος καλυτερο ηχο, γενικοτερα.

Εχει πολλους διαφορετικους ηχους, εχει παρα πολλα εφε, εχει 12αρι ηχειο και ενταση να παιξεις και σε live εαν θες.

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτόν τον ενισχυτή δε μπορείς να προσθέσεις κάποιο εφέ χωρίς να μπεις στην εφαρμογή του έτσι; Δηλαδή για να βάλω ένα τρέμολο π.χ. πρέπει να το κάνω με το pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τα βασικα εφε πανω ετοιμα. Για να τα παραμετροποιησεις ή να βαλεις αλλα χρειαζεται συνδεση με την εφαρμογη.

  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να μπω στην εφαρμογή να βάλω 5 εφέ στη σειρά και μετά να τα έχω στον ενισχυτή αποθηκευμένα; Και να μπορώ να αλλάζω τις παραμέτρους αυτών των εφέ μόνο από τον ενισχυτή χωρίς να μπαίνω καθόλου στο pc;

Δηλαδή να φτιάξω το pedalboard μου και να το έχω στον ενισχυτή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου