Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - "The Son of Victory" (χασμ!)


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας σύντροφοι.

 

 Έβλεπα γενικά βιντεάκια με συνθια και τέτοια, είχα ποστάρει και ένα στο προφίλ μου και ζήλευα και είπα να ανοίξω τα συνθια/vst να τα σκαλίσω να περάσει η ώρα.

 Να το διασκεδάσω λίγο.

 Να πάρτε να ακούσετε τι έγραψα.

 χαχαχαχαχαχαχαχχαχααχ

 

 Ξέρω ξέρω, ήθελε κι άλλο λίγο μάλλον, λίγη ανάπτυξη στο τέλος αλλά πάω για ύπνο, νύσταξα.

 

 Αντε καληνύχτα και με τη νίκη.

 

CosDr -The Son of Victory.mp3

Επεξεργασμένο από Konstantinos Dritsas
  • Like 3

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έγραψες τον ύμνο της επόμενης Διεθνούς.

Σαν να βλέπω ήδη εργάτες με λάβαρα στα χέρια να καταλαμβάνουν εργοστάσια, και φτωχοντυμένες μανάδες κρατώντας τα μωρά τους αγκαλιά να βροντοφωνάζουν "έφτασε η ώρα αδέρφια να ζήσουμε κι εμείς αλλιώς".

  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει άλλο ένα οκταμερτο μου φαίνεται για να κορυφωθεί καλύτερα τώρα που το άκουσα τι πρωι γιατί είναι σαν μια που θέλει λίγο ακόμα για να φτάσει σε οργασμό και δεν έκατσε , η και άντρας, μην το δούμε σεξιστικα. 

 

 Και το τελείωμα λίγο αλλιώς. 

 

 Γι αυτό δεν θέλω να γράφω έστω και για χαβαλέ γιατί με πιάνουν τα μουσικοψυχαναγκαστικα μου. 

 

 Θα το δω το βράδυ παιδιά πάλι πριν κοιμηθώ. Τώρα δεν μπορώ. Είμαι σε χρωματοπωλειο και παίρνω χρώματα για να βαψω την κουζίνα και θέλω να κάνω και κάτι υδραυλικά. 

 Να τελειώσω και το κομμάτι σήμερα γιατί αύριο θέλω να κάνω κάτι επισκευές στο αμάξι και τα κανω μόνος μου. 

 

 Χαχαχαχαχαχαχα. 

 Μείνετε συντονισμένο. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατό.

 

Στειλτο στον ΚΟΡΜΠΙΝ να το βαλει στις εισαγωγες των ομιλιων του τωρα που δινει τον προεκλογικο αγωνα για να κανει την ΜΒ ΚΟΥΓΚΙ.

  • Ευχαριστώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Δυνατό.

 

Στειλτο στον ΚΟΡΜΠΙΝ να το βαλει στις εισαγωγες των ομιλιων του τωρα που δινει τον προεκλογικο αγωνα για να κανει την ΜΒ ΚΟΥΓΚΙ.

Εχω αλλάξει. Είμαι υπέρ της ελεύθερης αγοράς, της ανάπτυξης και της ιδιωτικής πρωτοβουλιας, μικρό δημόσιο και καλό management. 

 

 Και το κομμάτι αυτό, αν δεν υπηρχαν τα μουσικοτεχνολογικα μεσα που μου προσφέρει η ιδιωτική πρωτοβουλια και μάλιστα φθηνά πλέον λόγω του ανταγωνισμού, δεν θα ηυαν εφικτό να γίνει σε ενα βράδυ φορώντας πιτζάμες και παντουφλες. 

 

 Τα καλύτερα έρχονται για τον τόπο. Πήραμε τον σοφό δρόμο του φιλελευθερισμου. 

 

 Χαχαχαχα 

 Thanks 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Konstantinos Dritsas είπε

Εχω αλλάξει. Είμαι υπέρ της ελεύθερης αγοράς, της ανάπτυξης και της ιδιωτικής πρωτοβουλιας, μικρό δημόσιο και καλό management. 

 

 Και το κομμάτι αυτό, αν δεν υπηρχαν τα μουσικοτεχνολογικα μεσα που μου προσφέρει η ιδιωτική πρωτοβουλια και μάλιστα φθηνά πλέον λόγω του ανταγωνισμού, δεν θα ηυαν εφικτό να γίνει σε ενα βράδυ φορώντας πιτζάμες και παντουφλες. 

 

 Τα καλύτερα έρχονται για τον τόπο. Πήραμε τον σοφό δρόμο του φιλελευθερισμου. 

 

 Χαχαχαχα 

 Thanks 

 

 

Ε τοτε στειλτο στην Deutsche Welle μηπως και ξανα-γινει ΚΑΤΟΧΗ ωστε να το ΑΚΟΥΜΕ.....:classic_biggrin: 

  • Χαχα 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

Ε τοτε στειλτο στην Deutsche Welle μηπως και ξανα-γινει ΚΑΤΟΧΗ ωστε να το ΑΚΟΥΜΕ.....:classic_biggrin: 

Για κάτι διαφημίσεις με τράπεζες κάνει όταν μπαίνει, που δείχνει εκεί διάφορους οικογενειάρχες, επαγγελματίες σε στιγμές να δουλεύουν με ωραία ρούχα, έπιπλα και επιβλητικά γραφεία/τοπια/σαλόνια  και να  λέει για όνειρα και φιλοδοξίες που γίνονται πραγματικότητα με προνομιακό επιτόκιο και προστασία από ΠΛΕΙΣΤΗΡΙΑΣΜΟΥΣ σε περίπτωση αιφνιδίου τερματισμού της............. ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ λόγω περικοπών προς όφελος της ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ!!!!! μουαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, νομίζω τώρα πως ολοκληρώθηκε το άσμα, προστέθηκε ένα οκτάμετρο εμπλουτισμένο και με ορχηστρικά έγχορδα για να κορυφώνεται καλύτερα.

 

 Πάρτε να έχετε.

 

 Ευπρόσδεκτες παρατηρήσεις.

 

 Αφιερωμένο στον γιό μου που τελευταία θερίζει στο Fortnite και κάνουμε και καλό ντουέτο in game.

 Μακάρι να κάναμε και ντουέτο μουσικά αλλά δεν ενδιαφέρεται να μάθει, μόνο να ακούει.

 

Του άρεσε πάντως το κομμάτι.

 

 χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

 

 Μου φαίνεται είναι αρκετά καλό, δεν το περίμενα.,

 Θα το προσθέσω στο music section του forum να υπάρχει στα track μου στο My music.

 

 

 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βίντεο έπρεπε να βάλεις την φωτό με τα αγόρια που τρέχουν παραλιακά με τα άσπρα φανελάκια και σορτσάκια....

 Πέρα απ΄την πλάκα Καλλιτέχνη, το άσμα είναι αμιγώς σαουντρακικό και, κατά την ταπεινή μου γνώμη, ακούω μια ωριμότητα πλέον.....δεν ξέρω βέβαια εάν αυτό είναι καλό ή κακό στην περίπτωση σου!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου