Προς το περιεχόμενο

O Keith Urban ανεβάζει στην σκηνή τον Rob Joyce.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Δηλαδή τωρα αυτό υποτίθετα;ι ειναι τυχαίο και απροβάροστο;

Μονο γω ειμαι καχύποπτος; 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προφανές ότι ήταν συνεννοημένο. Το τι βαθμός συνεννόησης υπήρξε, είναι το μόνο θέμα που μπορεί να συζητήσει κανείς. Θεωρώ ότι το πιο πιθανό είναι ότι γνωρίστηκαν πριν το live και ο Keith του είπε "πέρνα κι απ' το soundcheck να τζαμάρουμε" κι αφού είδε ότι ο πιτσιρικάς το 'χει, κανονίστηκε και το ανέβασμα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 minutes ago, Jazzjoker said:

Είναι προφανές ότι ήταν συνεννοημένο. Το τι βαθμός συνεννόησης υπήρξε, είναι το μόνο θέμα που μπορεί να συζητήσει κανείς. Θεωρώ ότι το πιο πιθανό είναι ότι γνωρίστηκαν πριν το live και ο Keith του είπε "πέρνα κι απ' το soundcheck να τζαμάρουμε" κι αφού είδε ότι ο πιτσιρικάς το 'χει, κανονίστηκε και το ανέβασμα.

Λεω, μην ειμαι εγω ο "περίεργος"

Σε καθε περίπτωση ακόμα και ετσι, θελει cojonas να παίξεις σε τοσο πολυ κοσμο....και με τον Urban στη σκηνη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, LK said:

θελει cojonas να παίξεις σε τοσο πολυ κοσμο

Έτσι είναι. Και μάλιστα να παίξεις και τόσο καλά και σε πλήρη αρμονία με την υπόλοιπη μπάντα. 

  • Like 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 minute ago, Jazzjoker said:

Έτσι είναι. Και μάλιστα να παίξεις και τόσο καλά και σε πλήρη αρμονία με την υπόλοιπη μπάντα. 

Και αν δεις τους άλλους ειχαν και γαρίφαλο . σορρυ monitor στα αυτι.

Αυτος νετος σκετος....δεν προσεξα αν ειχε μπροστα του κατι βεβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μα τι περίεργοι είστε ρε παιδί μου...

Ντε και καλα πάτε να μας χαλάσετε το όνειρο του κάθε πιτσιρικά κιθαρίστα! Οχι! 😄

Εγω πιστεύω ακράδαντα πως ανέβηκε και έπαιξε, έτσι απλά. Και πρόβα να είχε κάνει στο soundcheck πάλι τετοια πηγαία άνεση δεν θα την είχε. Θα χρειαζόταν πολλές περισσότερες. Ενω εκεί με την κοπέλα του στο τσακίρ κέφι που ήταν, ανέβηκε απρόσμενα και το έλιωσε.

Φυσικά το κομμάτι το έχει παίξει με τη δική του cover band και γι αυτό το ξεκίνησε κιόλας, λέω γω.

Όνειρο πραγματικό!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 minutes ago, yameth said:

Μα τι περίεργοι είστε ρε παιδί μου...

Ντε και καλα πάτε να μας χαλάσετε το όνειρο του κάθε πιτσιρικά κιθαρίστα! Οχι! 😄

Εγω πιστεύω ακράδαντα πως ανέβηκε και έπαιξε, έτσι απλά. Και πρόβα να είχε κάνει στο soundcheck πάλι τετοια πηγαία άνεση δεν θα την είχε. Θα χρειαζόταν πολλές περισσότερες. Ενω εκεί με την κοπέλα του, πάνω στο τσακίρ κέφι που ήταν, το έλιωσε.

Φυσικά το κομμάτι το έχει παίξει με τη δική του cover band και γι αυτό το ξεκίνησε κιόλας, λέω γω.

Όνειρο πραγματικό!

Το κομμάτι, για όσους τυχόν δεν το ξέρουν, το έπαιξε....καρφί όπως είναι.....ακριβως.

Φυσικά και μπράβο του....και εμενα μου εφτιαξε τη διάθεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού ρε το κορίτσι είπε, ότι μπορεί να γίνει κιθαρίστας του...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου