Προς το περιεχόμενο

Fender stratocaster player


Rory123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως την player μπορείς να πας σε έναν ΝΑΚΑ να την δοκιμάσεις. Αλλά αν δεν πεις "ουάου, τι κιθάρα είναι αυτή", θα σου έλεγα να μην την πάρεις κ να ψαχτείς κι άλλο.. Προσωπικά, όταν έκανα βιαστικές αγορές δεν μου έβγαιναν ΠΑΝΤΑ σε καλό. Οσες φορές έχω ψαχτεί (δεν εννοώ από θέμα τιμής) έχω αποζημιωθεί στο 100%.

Γιώργος - Keep Blues Alive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, 1_4_5 Alive είπε

Πάντως την player μπορείς να πας σε έναν ΝΑΚΑ να την δοκιμάσεις. Αλλά αν δεν πεις "ουάου, τι κιθάρα είναι αυτή", θα σου έλεγα να μην την πάρεις κ να ψαχτείς κι άλλο.. Προσωπικά, όταν έκανα βιαστικές αγορές δεν μου έβγαιναν ΠΑΝΤΑ σε καλό. Οσες φορές έχω ψαχτεί (δεν εννοώ από θέμα τιμής) έχω αποζημιωθεί στο 100%.

Καταλαβαινω τι λες και εχεις μεγαλο δικιο. Απλα ειναι λιγο αλλιως η φαση. Εχω δοκιμασει μια fender μεξικανικη π ειχε γυρω στο 920ε στον νακα κ μαρεσε φουλ και επδ ο πατερας μ μου εμαθε την ροκ κ ξερει γενικα το κολλημα μου με στρατοκαστερ μ πε οτι φετος π τελειωνω με πανελε θα μ την παρει. Επδ εψαξα λιγο και μιλησα και με εναν γνωστο μου που εχει δραστηριοποιηθει επαγγελματικα στον χωρο της κιθαρας μ.ειπε πολυ καλα λογια για την πλειερ και πιο comfort τιμη. Ουτως ή αλλως οπως μ παν και τα παιδια παραπανω βγαινει και με διπλο στη γεφυρα για καλυτερες παρομορφωσεις. Μου μενει να την ακουσω απο κοντα. Ευχαριστω παντως;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, πάντως αν θέλεις την γνώμη μου, κιθάρα από κιθάρα διαφέρει. Ακόμα κ το ίδιο μοντέλο.. Εννοώ ότι αυτή που δοκίμασες τότε και σου άρεσε, αυτήν την συγκεκριμένη πρέπει να πάρεις. Ή τουλάχιστον να βρεις μια που σου αρέσει, να σημειώσεις το serial number και οταν εισαι έτοιμος να πας στο ίδιο μαγαζί και να πεις, είχα δοκιμάσει αυτήν και μου άρεσε. Υπάρχει ακομα; την θέλω! 

Γιώργος - Keep Blues Alive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου