Προς το περιεχόμενο

κομμάτι επηρεασμένο εχχμ απο Scorpions : big city nachten !


rgxinap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αγαπημενο μου,νομιζω,κομματι απο τους κατοπινους Σκορπιονς μαζι με το Zoo(εξαιρω το Lovedrive που ειναι γενικα καλος δισκος-βγαλε εξω τις μπαλαντες του,με κανουν να βαριεμαι και το ανοητο εξώφυλλό του).

Ειναι ωραιο το παιξιμο παρα τις αρρυθμιες του και μπραβο ρε Αχιλλεα.

Βαρα του!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Just now, gvour said:

Το αγαπημενο μου,νομιζω,κομματι απο τους κατοπινους Σκορπιονς μαζι με το Zoo(εξαιρω το Lovedrive που ειναι γενικα καλος δισκος-βγαλε εξω τις μπαλαντες του,με κανουν να βαριεμαι και το ανοητο εξώφυλλό του).

Ειναι ωραιο το παιξιμο παρα τις αρρυθμιες του και μπραβο ρε Αχιλλεα.

Βαρα του!

 

Εισαι εκτος θεματος 😲

  • Χαχα 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 1/17/2020 at 12:15 AM, gvour said:

Το αγαπημενο μου,νομιζω,κομματι απο τους κατοπινους Σκορπιονς μαζι με το Zoo(εξαιρω το Lovedrive που ειναι γενικα καλος δισκος-βγαλε εξω τις μπαλαντες του,με κανουν να βαριεμαι και το ανοητο εξώφυλλό του).

Ειναι ωραιο το παιξιμο παρα τις αρρυθμιες του και μπραβο ρε Αχιλλεα.

 

Βαρα του!

 

ευχαριστώ, Γιώργο, νομίζω οτι ΑΝ εσύ πάρεις το κομμάτι και το κάνεις edit (φαντάζομαι σε 5 λεπτάκια θα έχεις καθαρίσει), τότε ΙΣΩΣ καταλάβω που είναι το ρημάδι το λάθος! Διαφορετικά το έχω συνηθίσει τόσο πολύ που οτιδήποτε διαφορετικό θα μου ακουγόταν κάπως. Ειναι ψυχολογικό το θέμα!

Το ίδιο σχόλιο έλαβα (για το 1ο λεπτο) και στο ανάδελφο φόρουμ.

 

υπόψην το backing track (drumms, bass, φωνη) τα βρήκα απο youtube, και διαφέρουν κατα πολύ απο το οριτζιναλ.

Επεξεργασμένο από rgxinap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου