Προς το περιεχόμενο

χαλασαν οι cradle of filth....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρεπιπτωντος ξερει κανεις καμια μπαντα που να παιζει μουσικη παρομοια με τη μπυσικη που επαιζαν αρχικα....????

 

Ποια εννοείς; Το black των 2 πρώτων κυκλοφοριών, ή το "Βλακ" των επομένων (τρομάρα τους.....)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τσεκαρε τους catatenia(oxi katatonia:),withering surface,emperor,ancient rites και samael τα πρωτα τους(εννοειτε και dimmu borgir,πιστευω πως τους ξερεις ηδη).Ααα..και οπωσδηποτε αγορασε τα 2 πρωτα των C.O.F. και το cruelty brought the orchids εφοσον σου αρεσε το dusk...(στο τονιζω,αγορασε τα,οποτε μπορεσεις,χανεις στα booklet κτλ με το να κατεβασεις αυτα τα cd:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολλανε..στο δικο μου μυαλο τουλαχιστον.δεν ειμαι συντακτης σε περιοδικο,ακροατης της μουσικης ειμαι και απλα εριξα μια γνωμη.αλλωστε ρε σι οι cof στα πρωτα τους εχουν βουτηξει αρκετες πατεντες και τεχνοτροπιες απο emperor..οχι κ την αισθητικη τους..κατα τη γνωμη μου παντα..ειπαμε.Οι samael ειναι οντως αρκετα διαφορετικοι αλλα πιστευω οτι ειναι ενα αρκετα πανεξιπνο κ ωριμο σινθετικα γκρουπ,που αξιζει να το πρωτηνεις σε καποιον να το ακουσει(αν δε το γνωριζει ηδη βεβεα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι CoF γ@μ@νε κανονικά!

 

Σούπερ μπάντα! Τα τελευταία album βεβαια δεν με συγκίνησαν άλλα τα πάντα από το Midian κ πρίν είναι πόρωση. Δε θα μπω στο tripaki της σύγκρισης με τους Emperor και Samael γιατι μιλάμε για εντελώς άλλη φάση.

 

Όσο για τον τραγουδιστή τον ΗΙΜ τι να πώ? Καλός παλικαράκος είναι αλλά σε CD των CoF δεν ταιριάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά τώρα κάτι τους είπες....

 

1 είναι το απόλυτο συγκρότημα: Thou art lord (τα 2 πρώτα) από Σάκη και Daoloth! Τσίου σου λέω....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου