Προς το περιεχόμενο

Μπορώ να παραγγείλω κιθάρα σε Dealer;


Fatal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Ελπίζω ολοι να είστε καλά. Εχω ομως μια απορία. Βλέπω π.χ. κατι ωραιες κιθαρες στο thomann οι οποίες δεν υπάρχουν στην Ελλάδα.

Αν ενα μαγαζι π.χ. ο νακας ειναι dealer με μια εταιρία π.χ. Jackson μπορω να του ζητήσω να φερει καποιο μοντελο που δεν εχει στο μαγαζι του ή αυτό δεν γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fatal είπε

μπορω να του ζητήσω να φερει καποιο μοντελο που δεν εχει στο μαγαζι του ή αυτό δεν γίνεται?

Κατόπιν παραγγελίας δηλαδή? Να δώσεις προκαταβολή ή όλο το ποσό, να το κλείσεις και να στο φέρει? 

 

Για αγορά μιλάς και όχι απλά για δοκιμή ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Μπορώ να παραγγείλω κιθάρα σε Dealer;
  • Administrator

Φυσικά μπορείς αλλά εξαρτάται απο το κατάστημα πια είναι η διαδικασία και ο χρόνος παράδοσης.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Ανάλογα την περίπτωση. Είδα πχ οτι η Athens Pro Audio φέρνει κάποια πλήκτρα της Behringer αλλά όχι αυτό που ήθελα. Τους ρώτησα αν μπορούσα να το παραγγείλω και μου είπαν α)"Μόνο οτι υπάρχει στην ιστοσελίδα" και β) Οτι έτσι κι αλλιώς θα μου ερχόταν ακριβότερα. Γιαυτό και τελικά το πήρα απο Thomann. Δε σημαίνει απαραίτητα οτι το ίδιο θα ισχύει με όλους τους dealers..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr. No είπε

Κατόπιν παραγγελίας δηλαδή? Να δώσεις προκαταβολή ή όλο το ποσό, να το κλείσεις και να στο φέρει? 

 

Για αγορά μιλάς και όχι απλά για δοκιμή ε?

Ναι για αγορά μιλάω

2 ώρες πριν, Dr. No είπε

 

 

Επεξεργασμένο από Fatal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Fatal είπε

Ναι για αγορά μιλάω

O μόνος λόγος που σκέφτομαι για να το κάνεις αυτό είναι να σου προσφέρει την κιθάρα με δόσεις το εδώ μαγαζί. Αν έχεις όλο το ποσό αγοράζεις από thomann κατευθείαν, δε βλέπω κάποιο λόγο να μην το κάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
2 ώρες πριν, Fatal είπε

Αν ενα μαγαζι π.χ. ο νακας ειναι dealer με μια εταιρία π.χ. Jackson μπορω να του ζητήσω να φερει καποιο μοντελο που δεν εχει στο μαγαζι του ή αυτό δεν γίνεται?

Αυτός είναι ο ρόλος του dealer.

 

2 λεπτά πριν, Dr. No είπε

O μόνος λόγος που σκέφτομαι για να το κάνεις αυτό είναι να σου προσφέρει την κιθάρα με δόσεις το εδώ μαγαζί. Αν έχεις όλο το ποσό αγοράζεις από thomann κατευθείαν, δε βλέπω κάποιο λόγο να μην το κάνεις

Ένας από τους λόγους που θα αγοράσεις από το τοπικό κατάστημα είναι πως θα μείνουν τα χρήματα στον τόπο σου.

  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου θέμα με κάτι τέτοιο είναι το εξής.

Αν την παραγγείλω και την φέρει, αισθάνομαι υποχρεωμένος να την αγοράσω, ακόμα κι αν τελικά δεν μου αρέσει από κοντά (ή δεν με βολεύει, ή γιατί αλλιώς την περίμενα και αλλιώς είναι).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr. No είπε

O μόνος λόγος που σκέφτομαι για να το κάνεις αυτό είναι να σου προσφέρει την κιθάρα με δόσεις το εδώ μαγαζί. Αν έχεις όλο το ποσό αγοράζεις από thomann κατευθείαν, δε βλέπω κάποιο λόγο να μην το κάνεις

Προτιμω να αποφύγω αγορα απο το εξωτερικό γτ εχω δει οτι στο thomann είναι πειρεργη η διαδικασια και προτιμώ να πληρωσω ενα μαγαζι της χωρας μου παρα τους Γερμανούς (δεν το λεω ρατσιστικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fatal είπε

εχω δει οτι στο thomann είναι πειρεργη η διαδικασια

 

Τιποτα το περιεργο δεν εχει ισα ισα ειναι απολυτα ασφαλης και΄απλή και εχεις 100% money back guarantee.

 

1 ώρα πριν, Fatal είπε

και προτιμώ να πληρωσω ενα μαγαζι της χωρας μου παρα τους Γερμανούς (δεν το λεω ρατσιστικά)

 

και πολυ καλα κανεις...απο τη στιγμη που η Ελλαδα δεν εχει παραγωγικη οικονομια αλλα μονομερως καταναλωτικη  τουλάχιστον η στηριξη της καταναλωσης ειναι κατι...(μακροπροθεσμα βεβαια το καραβι φουνταρει αλλα τουλαχιστον μεσοπροθεσμα τρωει ο κοσμακης ψωμακι)  

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου