Προς το περιεχόμενο

Funny stuff 2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο χωριό:

- Τι ακούς Μήτσομ? 

- Ντιπ περπλ. 

- Ντιπ για ντιπ δηλαδή.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 603
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

10 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

- Εγώ αγαπάω έναν νέο....

- Κι απ'ότι βλέπω πρέπει να σ'αγαπάει κι αυτός..

Μανούλα...jpg



Μανουλα !!!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spyros Delta είπε



Μανουλα !!!

 

Μόνο όποιος έχει δει πολύ Βέγγο, μπορεί να το πιάσει αυτό ...

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 

Μόνο όποιος έχει δει πολύ Βέγγο, μπορεί να το πιάσει αυτό ...

 


Γ.Ν: Να δειξουμε και λιγο στηθος περισσοτερο
Θ.Β: Οσο πιο πολυ δειξουμε τοσο το καλυτερο
Γ.Ν: Και να δειξουμε και λιγο γαμπα παραπανω

Θ.Β: Εγω λεω να δειξουμε οτι εχουμε και δεν εχουμε να παει στο διαολο.
Γ.Ν: Μηπως ομως ειναι πολυ τολμηρο να δειχνω τοσα πολλα?
Θ.Β: Οχι τιναυατα που λες? Δειχνε δειχνε, αφου ετσι μου ερχεται να αρχισω να δειχνω κι εγω.

Θεος

 

ΥΓ εχω σε Mp3 πολλες ταινιες του (οπως και αλλων - καμια 200αρια ταινες) και τις ακουω οταν πεφτω για υπνο.

Τις ξερω απεξω.

 


.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
11 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 

Μόνο όποιος έχει δει πολύ Βέγγο, μπορεί να το πιάσει αυτό ...

 

"Α, ντυμένη ντρέπεσαι !!!!" Κορυφαίος..

 

infotrash:

Η "μανούλα" Ρία Δελούτση είχε βγεί σταρ ελλάς το 1961 και στον ίδιο διαγωνισμό είχε συμμετάσχει καί η Γκιζέλα Ντάλι που έχασε στο τσακ.. την παρουσίαση των καλλιστείων έκανε ο Λάμπρος Κωνσταντάρας και την στέψη της Σταρ Ελλάς έκανε η Αλίκη Βουγιουκλάκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει μια σκηνη στο "Θα σε κανω βασιλισσα" (σκηνοθεσια Α. Σακελαριος) που ειχα κλαψει.
Δεν λεει κατι ο Βεγγος, απλα ο Κωντανταρας δειχνει στη Νίκη Λινάρδου (γυναικα του Βεγγου στο εργο) μια φωτογραφια απο το σπιτι του γαμπρου (Γιώργος Μούτσιος) που της προξενευει (νομιζοντας οτι εχει χηρεψει) και φαινεται ενας ωραιος κηπος μπροστα στο σπιτι.
Θαυμαζει η Λιναρδου "πωπω ενας κηπος". Και απο πισω της λεει ο Κωνστανταρας εχει διπλασιο.
Και παιρνει τη φωτο ο Βεγγος και τη γυριζει αναποδα, να δει τον ... πισω κηπο. 😂 (ο τροπος που το κανει ειναι το ωραιο)

Μια μερα ημουν στο στουντιο και ηταν εκει ο Γιώργος Μούτσιος (που ειναι και τραγουδιστης Οπερετας στη Εθνική Λυρική Σκηνή) και ηχογραφουσε στο προηγουμενο σεσιον.
Δεν αντεξα και τον ρωτησα (αναμεσα σε αλλα και) για την σκηνη αυτη.  Αυτο που εκανε ο Βεγγος ηταν εντολη του Σακελαριου?

Μου απαντησε οτι στις προβες των σκηνων, καθε ηθοποιος αναλογα τη δυνατοτητα του στον αυτοσχεδιασμο, δοκιμαζε τα "ευρηματα" του και αναλογα τον σκηνοθετη, αυτα περναγαν ή οχι.
Αρεσε του Σακελαριου αυτο που εκανε ο Βεγγος (οπως και πολλα αλλα) και το κρατησαν για το γυρισμα.

 

Στο 1.15

.

37 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

"Α, ντυμένη ντρέπεσαι !!!!" Κορυφαίος..

 

infotrash:

Η "μανούλα" Ρία Δελούτση είχε βγεί σταρ ελλάς το 1961 και στον ίδιο διαγωνισμό είχε συμμετάσχει καί η Γκιζέλα Ντάλι που έχασε στο τσακ.. την παρουσίαση των καλλιστείων έκανε ο Λάμπρος Κωνσταντάρας και την στέψη της Σταρ Ελλάς έκανε η Αλίκη Βουγιουκλάκη.

Ρια Δελουτση και Μαρθα Καραγιαννη
Πεταχτε με αναμεσα τους.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου