Προς το περιεχόμενο

Noiz jam - Back to the 80's


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, JimmyPap είπε

 

 

Σας ευχαριστώ πολυ για τα καλά λόγια παιδιά, το φχαριστήθηκα αυτό το jam. Κι εμένα μου άρεσαν όλα ως τώρα, αλλα το αγαπημένο μου ειναι του @billaraskats27. Τρομερό φρασεολόγιο και licks μπράβο ρε φίλε! Δηλωνω φαν και θέλω tab!

Με δουλευεις?! χα χα. Μολις ακουσα το δικο σου μου επεσαν τα σαγονια! Εχει τετοια συνεχεια κ ειναι τοσο αυθορμητο που αν ειχα χρονο θα το παλευα μεχρι να το βγαλω τρανσκριψιον!! Οποτε κ γω θελω tab!!!😀

Επεξεργασμένο από billaraskats27
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανεβάζει συχνά ο jimmy, αλλά όταν το κάνει, κάθε του νότα έχει ξεχωριστό ήχο. Πρώτη φορά τον είχα ακούσει σε κάτι τεστ μαγνητών (ή χορδών) που έκανε και έπαθα (χοντρή) πλάκα με ήχο και παίξιμο.

Σιγουρα απο τις καλύτερες πένες του φόρουμ.

Επεξεργασμένο από gkourmoul1
  • Like 2
  • Συμφωνώ 4

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

Με δουλευεις?! χα χα. Μολις ακουσα το δικο σου μου επεσαν τα σαγονια! Εχει τετοια συνεχεια κ ειναι τοσο αυθορμητο που αν ειχα χρονο θα το παλευα μεχρι να το βγαλω τρανσκριψιον!! Οποτε κ γω θελω tab!!!😀

Δε χρειάζεται να το "κουράζουμε". 

Tab θα δώσετε και οι 2.

 

Ή μήπως καλύτερα και οι 6 "επίλεκτοι"?

Επεξεργασμένο από mpamps
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν βάζω και εγώ για το καλό της συμμετοχής, στηρίζοντας ανέκαθεν ως πιστός και φιλότιμος στρατιώτης του noiz κάθε πρωτοβουλία τζάμ, διαγωνισμών, μπυροποσίας, λασπομαχιών κλπ.................🤣

 

 Ελπίζω να έχει κι άλλες συμμετοχές πολλές, να βάλουν όλοι ακομπλεξάριστα🤣, μια παρέα είμαστε,  να ακούσουμε ωραία πράγματα να διασκεδάσουμε τους χαλεπούς καιρούς που ζούμε χαχαχαχαχαχαχαχαχα

noiz jam 80s cos.mp3

  • Like 9

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, billaraskats27 είπε

Με δουλευεις?! χα χα. Μολις ακουσα το δικο σου μου επεσαν τα σαγονια! Εχει τετοια συνεχεια κ ειναι τοσο αυθορμητο που αν ειχα χρονο θα το παλευα μεχρι να το βγαλω τρανσκριψιον!! Οποτε κ γω θελω tab!!!😀

 

Όχι φίλε ειλικρινά...όταν το άκουσα είπα τι παιχταράς! Ειδικά το πρώτο μισό είναι για σεμινάριο, είναι φανταστικό το πόσο "εύστοχο¨είναι από άποψη note choice στα δικά μου αυτιά. Ντάξει στην κορύφωση θα ήθελα λίγο περισσότερα αλλά αυτό είναι θέμα προσωπικής επιλογής. Και πάλι μπράβο και είναι τιμή μου που σου άρεσε το δικό μου σολο.

 

15 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

Σιγουρα απο τις καλύτερες πένες του φόρουμ.

 

Με τιμούν τα γραφόμενά σου και με τιμάτε όσοι πατήσατε "συμφωνώ" ,αν και δεν είναι αλήθεια σε καμία περίπτωση 😊

 

12 ώρες πριν, cos_dr είπε

Ωραίο του @JimmyPap και μου αρέσει και ο ήχος, 80's τελείως.

 Εύγε!!!!!

 

Ναι η αλήθεια είναι το κυνήγησα πολύ να ακουστώ 80's διότι γενικά είμαι πολύ μοντέρνος παίχτης και καθόλου κολλημένος στα 80's. Είναι τελείως επιτηδευμένο

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, JimmyPap είπε

 

 

Ναι η αλήθεια είναι το κυνήγησα πολύ να ακουστώ 80's διότι γενικά είμαι πολύ μοντέρνος παίχτης και καθόλου κολλημένος στα 80's. Είναι τελείως επιτηδευμένο

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα 

Είναι πολύ καλό, το άκουσα πολλές φορές να πω την αλήθεια, δεν μπορώ να κρίνω τον κιθαριστικό εξοπλισμό και τη διαμόρφωση τεχνικά γιατί είμαι άσχετος από ηλεκτρική, αλλά κρίνοντας το ακουστικά και όπως το έπαιξες  το βρίσκω θεαματικό. Εξαιρετικός, και πολύ πως το λένε καθαρό notation καλά ήξερα πως είσαι πάρα πολύ καλός, έχω ξαναακούσει από παλία χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, JimmyPap είπε

 

Όχι φίλε ειλικρινά...όταν το άκουσα είπα τι παιχταράς! Ειδικά το πρώτο μισό είναι για σεμινάριο, είναι φανταστικό το πόσο "εύστοχο¨είναι από άποψη note choice στα δικά μου αυτιά. Ντάξει στην κορύφωση θα ήθελα λίγο περισσότερα αλλά αυτό είναι θέμα προσωπικής επιλογής. Και πάλι μπράβο και είναι τιμή μου που σου άρεσε το δικό μου σολο.

 

 

 

Σ'ευχαριστω για τα κοπλιμεντα! Στο πρωτο μισο κ στο πρωτο κυκλο του δευτερου υπηρχε ορεξη! Μετα το εκλεισα κ οταν  ξανανοιξα το προτζεκτ εβαλα οτι να'ναι χωρις να κοιταω αν προχωραει το πραγμα η αν κολλαει. Για την ακριβεια το ανοιξα αλλες τρεις φορες χωρις να εχω πολυ χρονο κ καθε φορα εβαζα κ απο εναν κυκλο χωρις να το ακουω πλεον σαν συνθεση, τι εχω παιξει πριν κ χωρις να εχει συνεχεια. Καποια στιγμη ειπα ανεβασε το τωρα γιατι αλλιως θα καθεται. Κ  οσες φορες το εχω ακουσει απο το 0:56 κ μετα θελω να το κλεισω.. χα χα

 

Το δικο σου φιλε Τζιμ οπως ειπα οχι απλα μου αρεσε το λατρεψα!! Εκτος απο τον αυθορμητισμο που εχει κι εκτος απο το πως εξελισσεται, εχω παθει πλακα με το touch σου.Μεγαλος παιχτης! 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

Το δικο σου φιλε Τζιμ οπως ειπα οχι απλα μου αρεσε το λατρεψα!! Εκτος απο τον αυθορμητισμο που εχει κι εκτος απο το πως εξελισσεται, εχω παθει πλακα με το touch σου.Μεγαλος παιχτης! 

 

Χαχα εντάξει μην το ξαναπείς γιατί μπορεί να το πιστέψω χαχαχα 😊 

 

Άντε που είναι οι υπόλοιπες συμμετοχές να ακούσουμε τίποτα νέο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου