Προς το περιεχόμενο

Motu M4 ή κατι αλλο;


george956

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!

Εδω και ενα μηνα ειμαι στο ψαξιμο για αναβαθμιση της 2i2 με κατι καλυτερο. Εχω ψαξει, εχω διαβασει αρκετα και εχω καταληξει 99% στην

παραπανω καρτα αλλα, πριν κανω την αγορα σκεφτηκα να ζητησω και μια δευτερη γνωμη απο καποιους που την εχουν, καποιους που ισως εχουν προβληματα με αυτην και καποιους που ισως εχουν να προτεινουν κατι διαφορετικο που εμενα μου διεφυγε.

 

Λοιπον... βασικη προυποθεση τα 4 outputs, δε θα με χαλαγαν καθολου και τα 4 in οπως η M4, λογικο round trip latency, χαμηλος θορυβος, καλοι mic - instrument preamps, καλοι converters... και το κυριοτερο, ταβανι τα 300 ευρα το πολυ.

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκάρισε την SSL 

έχω φύγει απο την κατηγορία αυτή, αλλά νομίζω αν έπαιρνα σήμερα θα έπαιρνα κάτι μεταξύ motu, ssl, audient

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω, αρα μαλλον καλα το παω, η επιλογη της Μ4 εγινε μεταξυ της SSL και της audient.

 

Μεταξυ Μ4 και iD22 ποια θα μου προτεινατε;... Η iD22 εχει παραπανω πραγματα, πχ. αλλες 8 εισοδους μεσω ADAT για μελλοντικη χρηση ας πουμε. Απο θεμα ηχου, ποιοτητας προενισχυτων τι λεει σε σχεση με την Μ4;...

 

 

 

Επεξεργασμένο από george956

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η id22 είναι σαφώς ανώτερη και πιό επαγγελματική και έχει δυνατότητες επέκτασης που η Μ4 ονειρεύεται.

Αν μπορείς πάρτην

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου