Προς το περιεχόμενο

το κιθαριστικο μου αλμπουμ προς ακροαση


dimgall

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους ,
πριν λιγες μερες κυκλοφορησε το κιθαριστικο μου αλμπουμ ,στην παρακατω διευθυνση μπορειτε να το ακουσετε ολοκληρο ,
και αν σας αρεσει μπορειτε να το υποστηριξετε .
ευχαριστω πολυ
Δημητρης

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέροντα ακούσματα, καλό παίξιμο και ωραίος ήχος! Νομίζω σε αρκετά σημεία η σόλο κιθάρα είναι χαμηλά στο μιξ, ειδικά αν το λάβουμε σαν "κιθαριστικό" άλμπουμ. Θα την ήθελα ένα τσικ παραπάνω. Μου άρεσε πολύ και το album cover art!

  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Ενδιαφέροντα ακούσματα, καλό παίξιμο και ωραίος ήχος! Νομίζω σε αρκετά σημεία η σόλο κιθάρα είναι χαμηλά στο μιξ, ειδικά αν το λάβουμε σαν "κιθαριστικό" άλμπουμ. Θα την ήθελα ένα τσικ παραπάνω. Μου άρεσε πολύ και το album cover art!

ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου φιλε μου !να σαι καλα χαιρομαι που σου αρεσε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ ωραία παιξίματα, ενδιαφέρουσες συνθέσεις, συγχαρητήρια για την ολοκλήρωση ενός απαιτητικού έργου.

 

Παρ'όλα αυτά θα το πω κι εγώ το παράπονό μου, μόνο και μόνο γιατί είδα τους συντελεστές και είναι όλοι τους γνώστες. Η μίξη θα μπορούσε να είναι σίγουρα καλύτερη. Δεν ξέρω αν ήταν συνειδητή η προσπάθεια να μοιάζει ο ήχος με τα 80s, αν ήταν αυτός ο στόχος σας τότε όλα μια χαρά.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, BillTrantos είπε

Πολύ ωραία παιξίματα, ενδιαφέρουσες συνθέσεις, συγχαρητήρια για την ολοκλήρωση ενός απαιτητικού έργου.

 

Παρ'όλα αυτά θα το πω κι εγώ το παράπονό μου, μόνο και μόνο γιατί είδα τους συντελεστές και είναι όλοι τους γνώστες. Η μίξη θα μπορούσε να είναι σίγουρα καλύτερη. Δεν ξέρω αν ήταν συνειδητή η προσπάθεια να μοιάζει ο ήχος με τα 80s, αν ήταν αυτός ο στόχος σας τότε όλα μια χαρά.

Eυχαριστω πολυ για τα σχολια και για το χρονο σου, να σαι καλα ,αν και δεν συμμεριζομαι την αποψη για την μιξη ,καθε επικοδομητικη κριτικη ειναι ευπροσδεκτη! ))) καλημερα ,

Δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχάρα στην παραγωγή σε όλα (για μένα).

Το στυλ αυτό ''ζητά'' τέτοια παραγωγή, ή τουλάχιστον δεν την ''αποφεύγει''.

Και οι συνθέσεις είναι ωραίες, αν και σε αυτό το στυλ πλέον δεν παρακολουθώ την σκηνή.

  • Like 1

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σου για το αποτέλεσμα.εαν και δεν ακούω το συγκεκριμένο ιδίωμα οι συνθέσεις μου άρεσαν και εντυπωσιάστηκα από την τεχνική σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2021 στις 12:30 ΜΜ, FatalV είπε

Ηχάρα στην παραγωγή σε όλα (για μένα).

Το στυλ αυτό ''ζητά'' τέτοια παραγωγή, ή τουλάχιστον δεν την ''αποφεύγει''.

Και οι συνθέσεις είναι ωραίες, αν και σε αυτό το στυλ πλέον δεν παρακολουθώ την σκηνή.

ευχαριστω πολυ Γιωργο να εισαι καλα!

Στις 14/12/2021 στις 1:26 ΜΜ, Giorgos rockstep είπε

Μπράβο σου για το αποτέλεσμα.εαν και δεν ακούω το συγκεκριμένο ιδίωμα οι συνθέσεις μου άρεσαν και εντυπωσιάστηκα από την τεχνική σου

σε ευχαριστω πολυ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, gvour είπε

Ακουω καποια δειγματα και ειναι εξαιρετο.

Παικτικα και κιθαριστικα.

Πολλα μπραβο.

σε ευχαριστω πολυ !!! 

Δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου