Προς το περιεχόμενο

Γιάννης Δρόλαπας-Νέο βιβλίο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 5 μήνες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...
  • Guru

δεν ξέρω για το περιεχόμενο αλλά γιατί τόση προχειρότητα στην σχεδίαση του εξωφύλλου; σαν να έγινε με paintbrush σε windows 3.1 από μαθητή δημοτικού... σόρυ αλλά προσωπικά το θεωρώ προσβολή στην ιστορία αυτού του ανθρώπου...🤔

 

 

ΥΓ. και μην μου πει κανένας ότι είναι οικονομικό θέμα... είμαι σίγουρος ότι αυτό θα βρίσκονταν αρκετοί να το φτιάξουν ανιδιοτελώς... 

  • Συμφωνώ 2

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, npap είπε

δεν ξέρω για το περιεχόμενο αλλά γιατί τόση προχειρότητα στην σχεδίαση του εξωφύλλου; σαν να έγινε με paintbrush σε windows 3.1

 

Θα έλεγα ότι είναι είτε εσκεμμένη, είτε μη, μίμηση της αισθητικής των μουσικών, διδακτικών βιβλίων που κυκλοφορούσαν στην Ελλάδα τις περασμένες δεκαετίες. Ακόμη και η γραμματοσειρά, μου φέρνει αναμνήσεις.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, Jazzjoker είπε

Θα έλεγα ότι είναι είτε εσκεμμένη, είτε μη, μίμηση της αισθητικής των μουσικών, διδακτικών βιβλίων που κυκλοφορούσαν στην Ελλάδα τις περασμένες δεκαετίες. Ακόμη και η γραμματοσειρά, μου φέρνει αναμνήσεις.

 

μακάρι  Σπύρο μου να είναι έτσι αλλά παραμένω δύσπιστος καθότι ακόμα και τα fanzines άλλων δύσκολων εποχών που έρχονται στο μυαλό μου, είχαν μια αν μη τι άλλο άξια λόγου ιδιαίτερη αισθητική....

 

fanzine-inexarchia-merlins_0.thumb.jpg.934c13899d3f980ff687bbe992debbd3.jpg

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου