Προς το περιεχόμενο

*KΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ* απο το συγκροτημα μου! Περιμενω την γνωμη σας


Xara Sterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Στο επόμενο βίντεο θα βαράει με το ένα χέρι και στο άλλο θα έχει το σουβλάκι... 

 

στο οποιο αντι για μπαΚετα θα κραταει μΠαγΚετα ολικης με σαρδελα,τυροκαφτερη,φετα,κασερι,τσενταρ,κατικι,γραβιερα αμφιλοΧιας,ροκφορ,μαγιονεζα,μπεϊκΟ,ζαΜπο (ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΖΑΜΠΟ),σαλαμι αΓερος,καπνιστη γαλοπουλα,μπριΤζολακι χοιρινο καπινΙστο,κετσαπ και μουσταρδα,ουγγαρεζα και ρΟυσικη (αν ειναι ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ) αν ΔΕΝ ειναι τοτε μπαρμπεκιου με 3 πιπερΓια .

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

στο οποιο αντι για μπαγκετα θα κραταει μΠαγΚετα ολικης με σαρδελα,τυροκαφτερη,φετα,μαγιονεζα,μπεϊκΟ,ζαΜπο (ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΖΑΜΠΟ),σαλαμι αΓερος,καπνιστη γαλοπουλα,μπριΤζολακι χοιρινο καπινΙστο,κετσαπ και μουσταρδα

@Xara Sterg μην τα ακούς αυτά τα γερασμένα παλικάρια! Ζηλεύουν τα νιάτα σου, την όρεξή σου, την φρεσκάδα σου και την σίγουρη επιτυχία σου, αύριο-μεθαύριο, στην μουσική σκηνή!!  

 Τα καλύτερα έπονται!

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

ναι αλλα να μασαμπουκαει ΜΕ ΠΑΘΟΣ ο δραμμερ.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ στο φαι παιδια ειμαστε πρωτοι δε θα απογοητευσουμε κανεναν

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Ζηλεύουν τα νιάτα σου

 

αΦτο ΣΙΓΟΥΡΑ ,τα υπολοιπα τα εχουμε ακομα ΦιλΟΟΥΖ , εκτος απο το 

 

2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 σίγουρη επιτυχία σου, αύριο-μεθαύριο, στην μουσική σκηνή!!  

 αΦτο το καναμε οταν ειμεθαντε ΝΕΟΙ (δηλ, προσφατα πριν 40 χρονια)

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

@Xara Sterg μην τα ακούς αυτά τα γερασμένα παλικάρια! Ζηλεύουν τα νιάτα σου, την όρεξή σου, την φρεσκάδα σου και την σίγουρη επιτυχία σου, αύριο-μεθαύριο, στην μουσική σκηνή!!  

 Τα καλύτερα έπονται!

❤️❤️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

και την σίγουρη επιτυχία σου, αύριο-μεθαύριο, στην μουσική σκηνή!!  

 

εξω απο την πλακα ,αυτο με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΣΤΙΧΟΙ & το σωστο image & promotion θα επαιρνε πολλα....βρακια στην χωρα, ειδικα λογω της "φατσας" και περσονας της τραγουδοκιθαριστριας, δεν βλεπεις και καθε μερα τετοια ατομα θυλικου γενους στην Ελλαδα (εχω in fact να δω απο την Αντα των Villa 21 ....δηλ....προσφατα πριν 40 χρονια..)

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

εξω απο την πλακα ,αυτο με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΣΤΙΧΟΙ & το σωστο image & promotion θα επαιρνε πολλα....βρακια στην χωρα, ειδικα λογω της "φατσας" και περσονας της τραγουδοκιθαριστριας, δεν βλεπεις και καθε μερα τετοια ατομα θυλικου γενους στην Ελλαδα (εχω in fact να δω απο την Αντα των Villa 21 ....δηλ....προσφατα πριν 40 χρονια..)

Τώρα αυτό με τους ""ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΣΤΙΧΟΙ ""  τι το ήθελες βρε Νίκο; σε όλα τ΄άλλα συμφωνώ.

 Το είδος που "υπηρετεί" η Χαρά, έστω στην Ελλάδα",  δεν νομίζω ότι συνάδει με τον Ελληνικό στίχο...

Στα αυτιά μου οι στίχοι αλλά και η προφορά της μια χαρά μου ακούστηκαν.

 Πάντως από κάτι ραπ-τραπ-χικ χοκ που ακούγονται παντού πλέον στην κωλοπετινίτσα μας... δεν το συζητάμε... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Τώρα αυτό με τους ""ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΣΤΙΧΟΙ ""  τι το ήθελες βρε Νίκο;

 

ε για να κανει ΜΠΑΜ λεω, στο "εξωτερικο"  ξεχνα το a dime a dozen ειναι ολα αυτα τα γκρουπ και τα μεγεθη διαφορετικα, οποτε δεν το βλεπω..... (εδω γκρουπαρες  και σκυλοπεινανε στα εξωτερικα με τοσο ανταγωνισμο )  οποτε ...εδω ,Ελλαδιτσα και Βαλκανια γυρω γυρω... καλιο πρωτος στο χωρΓιο ελεγεΝ η μάνα μου 😉 

 

ειναι σα να στειλεις Ελληνα κιθαριστα στο Nashville ....οποιος και να ειναι θα γυρισει πισω με το πρωτο αΓεροπλανο σε 2 ημερες και με τα ΑΦΤΙΑ κατεβαΖμενα ( το εκανε γνωστος μου που επεμενε να τον "στειλω να τον ακουσουν" λόγω καποιων γνωριμιών που εχω εκει,και ΕΠΑΙΖΕ και τις ΚΑΛΤΣΕΣ του,για τα ελληνικα δεδομενα, το παιδι δεν ηταν και κουλος)  

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 ειναι σα να στειλεις Ελληνα κιθαριστα στο Nashville ....

Μια άλλη παρομοίωση, ως προς τον Ελληνικό στίχο στο είδος μουσικής της Χαράς, είναι Emg μαγνήτης στην bridge θέση σε μια vintage Tele.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Μια άλλη παρομοίωση, ως προς τον Ελληνικό στίχο στο είδος μουσικής της Χαράς, είναι Emg μαγνήτης στην bridge θέση σε μια vintage Tele.....

 

Μια χαρα ειναι,και για τις ΤΡΥΠΕΣ οταν βγηκανε τα ιδΓια ελεγαν...πρεπει βεβαια να στρωσεις πωπο για να γραψεις τετοιο ελληνικο στιχο εκει δεν διαφωνω.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου