Προς το περιεχόμενο

Digital Modeling/Profiling Club


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Παρά το γεγονός ότι στο forum είμαστε μειοψηφία, υπάρχουν άτομα που ενδιαφέρονται για digital εξοπλισμό και έχουν ερωτήσεις σχετικά με το πώς μπορούν να πάρουν το 100% από τέτοια μηχανήματα ή plugins. Σκέφτηκα λοιπόν να κάνουμε ένα club, στο οποίο θα μπορούμε να συζητάμε για Fractal, Kemper, Helix, Neural, κλπ, να μοιραζόμαστε ενδιαφέροντα videos και γιατί όχι να γράψουμε και μερικά tutorials. Δε θα έλεγα σε καμία περίπτωση ότι είμαι ειδικός στο θέμα, αλλά έχοντας κλείσει δεκαετία με πολλά διαφορετικά digital ή hybrid rigs, τουλάχιστον μπορώ να καταλάβω τις δυσκολίες τέτοιων setups και ελπίζω να κάνουμε μια μικρή κοινότητα που θα παράξει υλικό για κόσμο που αντιμετωπίζει παρόμοιες δυσκολίες.

 

Ας δούμε πρώτα παρουσίες και στη συνέχεια να συζητήσουμε εντός του club τι ανάγκες υπάρχουν.

Digital Modeling/Profiling Club

  • Like 7

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
19 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Σαν παν-άσχετος που ζει με amp sim, μπαίνω στο club άμεσα!

 

Και amp-sims θα έχει το menu και plugin effects, με ιδιαίτερη βάση στα δωρεάν, γιατί πιστεύω ότι στις μέρες μας στήνεις ήχο και με τέτοια.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Vale Rossi είπε

Και εγώ θέλω να συμμετάσχω στο club για να μάθω κάτι στον αντικείμενο.

 

Γράφω στην περιγραφή του club ότι είναι ευπρόσδεκτοι και όσοι απλά ενδιαφέρονται για αυτή την τεχνολογία, όλοι οι καλοί χωράνε!

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποίησε το "συζητήσεις" για να μπορεί να ανοίξει νέο θέμα, και αν θέλεις και το "video" για να μπορεί να ανέβει σχετικό video.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Ενεργοποίησε το "συζητήσεις" για να μπορεί να ανοίξει νέο θέμα, και αν θέλεις και το "video" για να μπορεί να ανέβει σχετικό video.

Δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι πρέπει να τα ανοίξω αυτά, νομίζω όλα οκ τώρα.

  • Like 2

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου