Προς το περιεχόμενο

οι Beatles απειλούν την Taylor Swift


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, cigaret13 είπε

Όχι...

 Αυτήν από κάτω, στο σπίτι σου να τραγουδάει μόνο για σένα... 

09grammys-taylor1-mediumSquareAt3X.jpg

 

Μήπως να την κάνεις δώρο σε μένα;

  • Like 2
  • Χαχα 2

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
43 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Μήπως να την κάνεις δώρο σε μένα;

Σε μένα καλέ κύριε, τόπο στα νιάτα!

  • Λυπάμαι 1
  • Χαχα 2

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Μήπως να την κάνεις δώρο σε μένα;

Για σένα θα κανονίσω με την Ανιέτα. Κανόνισε εσύ τα τι και πως με την πεθερά σου και όλα τ'άλλα είναι εύκολα!

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Για σένα θα κανονίσω με την Ανιέτα. Κανόνισε εσύ τα τι και πως με την πεθερά σου και όλα τ'άλλα είναι εύκολα!

Αυτή δεν κάθισε στον Ritchie (ένας είναι ο Ritchie), θα καθόταν σε μένα!

 

I remember doing a soundcheck [with Rainbow] in Gothenburg. It was only me and Cozy and we played “All my love” by Led Zeppelin. In front of a Russian ice dancing team! It was their day off but they all came to listen, everyone in their big fur hats. There they were and we played for them. Then, all of a sudden, Agnetha Fältskog walks into the arena. We stopped playing and the Russians stood like they were frozen. Her beauty was astounding. I think she was there for a meeting about a solo album she were about to do and she wanted Ritchie to play on it. But I don’t think that ever happened.

 

Αν και φήμες λένε ότι αυτός πάιζει στο:

 

 

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, dimsonic είπε

Είναι πολύ πιθανόν ένα άλμπουμ 60 ετών να διώξει την τραγουδίστρια από το #1 στην Μ.Βρετανία

 

https://www.nme.com/news/music/the-beatles-revolver-reissue-challenging-taylor-swift-for-top-spot-on-uk-album-chart-3340071

https://www.billboard.com/music/chart-beat/the-beatles-challenge-taylor-swift-uk-albums-chart-1235164110/

Μου φαίνεται αυτό είναι το συλλογικό αντίστοιχο του όπως όταν εγώ βρίσκομαι σε μέρος που αναγκάζομαι να φάω στην μάπα μουσική που δεν μου αρέσει και γυρναω μετά σπίτι και ακούω Queen να ερθω στα ίσια μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου