Προς το περιεχόμενο

τι ψωνίσατε την μαύρη Παρασκευή ή την κυβερνοΔευτέρα ?


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Εγω έφυγα απο το σπίτι την ίδια μέρα! Τη γλύτωσα.

Κάποιος έπρεπε να την προσέχει-εξυπηρετεί γιατί ήταν χάλια. Δεύτερη φορά μας αλλά τώρα την   πέρασε-περνάει πολύ βαριά. Εγώ όπως την πρώτη φορά, χωρίς πολλά πολλά.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
8 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Κάποιος έπρεπε να την προσέχει-εξυπηρετεί γιατί ήταν χάλια. Δεύτερη φορά μας αλλά τώρα την   πέρασε-περνάει πολύ βαριά. Εγώ όπως την πρώτη φορά, χωρίς πολλά πολλά.

 

Κατάλαβα. Της βάζεις Σπανουδάκη και κομπρέσες.

Της δικής μου ευτυχώς πέρασε εύκολα αυτη τη φορά αλλά είμαι υψηλού κινδύνου και συμφωνήσαμε στην αρχή να μην το ρισκάρω καθώς ήταν δεδομένο πως θα κολλήσω κι εγώ στο ίδιο σπίτι. Κι ευτυχώς πέτυχε και για τους δύο.

  • Like 3

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μουσικά: EZ Drummer 3 με Free expansion, Soothe2 και ένα Meinl Practice Pad για ένα φίλο που έχει γενέθλια σήμερα.

 

Από άλλα, κράνος μηχανής, ηλεκτρική σκούπα, μπλέντερ και ένα σταθερό τηλέφωνο.

 

Πήρα και άλλα που ήταν εκτός προσφορών λόγω του νέου σπιτιού, όπως ένα μικρό τραπεζάκι, ένα πίνακα και ένα χαλί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

ηλεκτρική σκούπα, μπλέντερ και ένα σταθερό τηλέφωνο, ένα μικρό τραπεζάκι, ένα πίνακα και ένα χαλί.

Προκομμένος.....! Χαρά σ'αυτήν και στην μάνα της που θα σε πάρουν.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Προκομμένος.....! Χαρά σ'αυτήν και στην μάνα της που θα σε πάρουν.

 

Δηλαδής άμα έπαιρνε καθαριστικά κουζίνας/τουαλέτας, χύτρα ταχύτητας, τηγάνι, κατσαρόλες, τι θα έλεγες?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Δηλαδής άμα έπαιρνε καθαριστικά κουζίνας/τουαλέτας, χύτρα ταχύτητας, τηγάνι, κατσαρόλες, τι θα έλεγες?

Βάλε και ένα πλυντήριο και ένα σύστημα σιδερώματος και δεν θα χρειαστεί να παντρευτεί ποτές...

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mpamps είπε

Neural DSP - Fortin Cali Suite με 60% off. Το 60% ήταν μόνο για μια μέρα. Η γενική έκπτωση που έχουν είναι 50%.

 

 

TrueFIre - Josh Smith's Blue Highways Guitar Lessons --> 10$ (80% off)

 

Εξαιρετική επιλογή το Fortin. Ηχάρα. 

Εμένα με βλέπω για τα vintage keys και κάποιο πιάνο (μάλλον το Grandeur) της NI. Μέχρι 6 Δεκέμβρη είναι. 

  • Like 2

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι ήθελα να ψωνίσω είδα πως το είχαν οι μεγάλες αλυσίδες έκπτωση στις τιμές των μαγαζιών του skroutz

 Τουλαχιστο απο τα casual είδη τα ηλεκτρικά ηλεκτρονικά. Και έτσι δεν ψώνισα τίποτα. 

 Ο γιος μου μου ζήτησε ένα ρολόι ρεπλικα ακριβών γιατί το παίζει trapper είναι στην εφηβεία και αρνήθηκα να του το πάρω γιστι δεν διαβάζει τελευταία. Αν δεν διαβάζεις δεν θα πάρεις τίποτα του λέω και μην με τσαντίζεις με το θέμα του διαβάσματος γιστι θα σε πάω στην Κιβωτό 😂 να στρώσεις χαρακτήρα 😂😂😂😂

 

 Ετσι κακώς έγραψα στο thread γιατί δεν πήρα τίποτα και μπήκα για να γκρινιαξω και είδα και νέα ανατίμηση σήμερα σε κάποια είδη στο σούπερ μάρκετ και είμαι έξαλλος 😂😂😂Χαχαχαχα 

3 λεπτά πριν, FatalV είπε

Εξαιρετική επιλογή το Fortin. Ηχάρα. 

Εμένα με βλέπω για τα vintage keys και κάποιο πιάνο (μάλλον το Grandeur) της NI. Μέχρι 6 Δεκέμβρη είναι. 

Τα συνιστώ ανεπιφύλακτα και τα 2, τα έχω. 

Μόνο για τέτοια άξιζε η φετινή black Friday νομίζω , π.χ. αγορά software κλπ από εξωτερικό αλλά προσωπικά είμαι πλήρης από αυτά οπότε δεν την χάρηκα 😪

  • Like 1
  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου