Προς το περιεχόμενο

Ακούσατε το καινούργιο single των metallica?


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις προχτες βγήκε, και δεν υπάρχει στο youtube. Μονο στις πλατφόρμες. Επίσης έκανε παρουσίαση ο Beato.

Εγώ εκτός από ένσταση στα τύμπανα που τα βρήκα πολύ πασέ, θα έλεγα ότι είναι μια καλή παραγωγή, δεμένη από σύνολο που ξέρει να δουλεύει. Ιδίως από τη μέση και πέρα που αρχίζει και χτίζεται το σόλο.

Φυσικά απέχει χιλιόμετρα από τα παλιά αλλά και πάλι νομίζω είναι ΟΚ

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γενικά οι Metallica δε μου κάνουν κούκου. Ο Hetfield σαν riff-maker ναι, αλλά κατά τ'άλλα δεν.

 

Με αυτό υπόψιν, θεωρώ ότι το τραγούδι είναι μια χαρά για μία μπάντα τέτοιας ηλικίας και με τόσα χιλιόμετρα στην πλάτη. Εγώ στη θέση τους θα έπινα κοκτεϊλάκια σε κάνα ιδιωτικό νησί.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, αφού δεν εχεις ακούσει το πρωτo των VH τουλάχιστον να εχεις ακουσει το τελευταιο των Metallica....

 

Τωρα σοβαρά τα δέκατα εκτα της μπότας ειναι ο Λαρς; Μωρε μπραβο και δεν του το 'χα!

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Jet72 είπε

Ε, αφού δεν εχεις ακούσει το πρωτo των VH τουλάχιστον να εχεις ακουσει το τελευταιο των Metallica....

 

Τωρα σοβαρά τα δέκατα εκτα της μπότας ειναι ο Λαρς; Μωρε μπραβο και δεν του το 'χα!

τα metallica τα έχω όλα....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Και θες να σου πούμε μπράβο;

Οχι. Σπανια τα ακουω. Τα απεκτησα ολα μαζί πριν 15 χρόνια. Απλα το λεω σχετικα με το σχολιο για το πρώτο vh

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Απο μια δυο φορες εκτος απο το μαυρο

 

εντάξει μην υπερβάλλω κι όλας, 5-6 έχω που μου τα έδωσε ο γιός ενός φίλου μου που υποτίθεται ήθελε να μου ανοίξει τα μάτια, πόσο καλός είναι ο Hammet και τέτοια. Βασικά εγώ ενδιαφερόμουν για το μαύρο, αλλά άκουσα και τα άλλα. Αλλά σαφώς έχω άποψη σε σχέση με VH που δεν έχω ιδέα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nestoras είπε

🤣

ε ναι τώρα, εγώ του έλεγα για sco και αυτός για τον captain Kirk

Το μαύρο όμως είναι απίστευτη παραγωγή. 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • dimsonic changed the title to Ακούσατε το καινούργιο single των metallica?

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου