Προς το περιεχόμενο

Adam Audio Competizione MMXXII


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.adam-audio.com/en/soundtrack-competition-2022/?fbclid=IwAR0PAPrQShOlFEh6zc_eYvf0E7DUNPCopFN4xYRBxGX5KzJhOdTLBsmnoyU

 

H Adam Audio με συνέπεια διεξάγει και φέτος τον διαγωνισμό τη. 

 Πολλοί έχουμε συμμετάσχει και δεν έχει σημασία πως ήταν δεδομένο πως θα παίρναμε τ @@ μας 😂

 

 Σημασία έχει η εμπειρία μιας συμμετοχής φίλων που ασχολούνται με το άθλημα της μουσικής παραγωγής και λατρεύουν τη μουσική τεχνολογία. 

 

 Αν βρω χρόνο θα βάλω κάτι προσωπικά να γελάσουμε χαχαχαχα 😂

 Όσοι πιστοί, δηλώστε συμμετοχή και που ξέρετε? (αν και όλοι ξέρουμε τι θα γίνει 😂😂ΧΑΧΑΧΑ ) 

 

 Καλή επιτυχία!!!! 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, cos_dr είπε

https://www.adam-audio.com/en/soundtrack-competition-2022/?fbclid=IwAR0PAPrQShOlFEh6zc_eYvf0E7DUNPCopFN4xYRBxGX5KzJhOdTLBsmnoyU

 

H Adam Audio με συνέπεια διεξάγει και φέτος τον διαγωνισμό τη. 

 Πολλοί έχουμε συμμετάσχει και δεν έχει σημασία πως ήταν δεδομένο πως θα παίρναμε τ @@ μας 😂

 

 Σημασία έχει η εμπειρία μιας συμμετοχής φίλων που ασχολούνται με το άθλημα της μουσικής παραγωγής και λατρεύουν τη μουσική τεχνολογία. 

 

 Αν βρω χρόνο θα βάλω κάτι προσωπικά να γελάσουμε χαχαχαχα 😂

 Όσοι πιστοί, δηλώστε συμμετοχή και που ξέρετε? (αν και όλοι ξέρουμε τι θα γίνει 😂😂ΧΑΧΑΧΑ ) 

 

 Καλή επιτυχία!!!! 

 

έχω κλέψει χρόνο απο δεξιά και αριστερά και σχεδόν είμαι έτοιμος. Στα χτενίσματα είμαι.

Εννοείται θα πάρουμε τα τουτ μας, αλλά τώρα που ξέρω ότι κατεβαίνεις θα βάλω τα δυνατά μου να σε επισκιάσω. Δύσκολο βέβαια, γιατί είμαι στο γήπεδό σου (έχει μόνο μια νότα κιθάρα), αλλά το τσάλεντζ και μόνο να τα βάλεις με τον άνθρωπο με τη λάμψη (ποιός του χε τους άλλους) αξίζει τον κόπο !

 

Θα σε συναντήσω στο ρινγκ!

 

 

εννοείται περιμένουμε και τους γνωστούς συνήθεις υπόπτους.

Αν δεν κάνω λάθος είναι μέχρι 19 του μήνα. Οπότε υπάρχει χρόνος.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

έχω κλέψει χρόνο απο δεξιά και αριστερά και σχεδόν είμαι έτοιμος. Στα χτενίσματα είμαι.

Εννοείται θα πάρουμε τα τουτ μας, αλλά τώρα που ξέρω ότι κατεβαίνεις θα βάλω τα δυνατά μου να σε επισκιάσω. Δύσκολο βέβαια, γιατί είμαι στο γήπεδό σου (έχει μόνο μια νότα κιθάρα), αλλά το τσάλεντζ και μόνο να τα βάλεις με τον άνθρωπο με τη λάμψη (ποιός του χε τους άλλους) αξίζει τον κόπο !

 

Θα σε συναντήσω στο ρινγκ!

 

 

εννοείται περιμένουμε και τους γνωστούς συνήθεις υπόπτους.

Αν δεν κάνω λάθος είναι μέχρι 19 του μήνα. Οπότε υπάρχει χρόνος.

Δεν χρειάζεται να βάλεις τα δυνατά σου. Είσαι καλύτερος από εμένα σε όλα μουσικά. Με έχεις υπερτιμησει. 😀

 Εσύ είσαι πολύ καλύτερος και στην παραγωγή με πραγματικά θεσπέσια, αξιοζήλευτα αποτελέσματα. 

 Προσωπικά δεν θα μπορούσα να κάνω πχ. την επένδυση του Halloween που είχες κάνει και εκεί έδειξες πραγματικά πως δεν έχεις να ζηλεψεις τίποτα από κανέναν. Timing θες, ενορχήστρωση, ανάπτυξη της ιδέας, ηχητικό παραγωγικά αποτέλεσμα κλπ.

 Δεν έχω δει ακόμα τι θέλει και είμαι πιεσμένος χρονικά αυτές τις δύο εβδομάδες. Είναι και το Μουντιάλ..... Δεν ξέρω αν θα προλάβω....... 😀

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δεν χρειάζεται να βάλεις τα δυνατά σου. Είσαι καλύτερος από εμένα σε όλα μουσικά. Με έχεις υπερτιμησει. 😀

 Εσύ είσαι πολύ καλύτερος και στην παραγωγή με πραγματικά θεσπέσια, αξιοζήλευτα αποτελέσματα. 

 Προσωπικά δεν θα μπορούσα να κάνω πχ. την επένδυση του Halloween που είχες κάνει και εκεί έδειξες πραγματικά πως δεν έχεις να ζηλεψεις τίποτα από κανέναν. Timing θες, ενορχήστρωση, ανάπτυξη της ιδέας, ηχητικό παραγωγικά αποτέλεσμα κλπ.

 Δεν έχω δει ακόμα τι θέλει και είμαι πιεσμένος χρονικά αυτές τις δύο εβδομάδες. Είναι και το Μουντιάλ..... Δεν ξέρω αν θα προλάβω....... 😀

 

 

 

δεν θέλει τίποτα

70τόσα δευτερόλεπτα.

Πάτ κιούτ. Μέχρι να ξεκινήσεις τελείωσες. Κι η αρχή είναι το μισό που λενε. 

Το ίδιο το φιλμάκι τους είναι καλά γυρισμένο και σε βοηθάει θα έλεγα.

Εγω 3-4 μέρες του δουλεύω και θα το κλείσω μέχρι το Σάββατο λεω.

Μετα θα το ρίξω στη θάλασσα να ταξιδέψει.

 

 

μουνdial?

πιπερι στο στόμα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

δεν θέλει τίποτα

70τόσα δευτερόλεπτα.

Πάτ κιούτ. Μέχρι να ξεκινήσεις τελείωσες. Κι η αρχή είναι το μισό που λενε. 

Το ίδιο το φιλμάκι τους είναι καλά γυρισμένο και σε βοηθάει θα έλεγα.

Εγω 3-4 μέρες του δουλεύω και θα το κλείσω μέχρι το Σάββατο λεω.

Μετα θα το ρίξω στη θάλασσα να ταξιδέψει.

 

 

μουνdial?

πιπερι στο στόμα

Το βλέπω με τον μικρο😀

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Το βλέπω με τον μικρο😀

Φτιαξτε σνικ. Οχι παλιομοδιτικα οπως εγω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχω δει καμια 10αριά μέχρι τώρα που ανέβηκαν, ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος.

Εχει ενδιαφέρον.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα έτοιμο κομμάτι που έλεγα να ανεβάσω εδώ, και το βλέπω ταιριάζει με το βίντεο αν πέσει λίγο πετσόκομμα. Αλλά με έχει σκάσει το Cubase με το βίντεο, το έκανα 640x480 για να το παίξει. Και μετά θα θέλει και ράψιμο ο ήχος με την εικόνα, ανέβασμα στο Youtube που δεν έχω κανάλι... πφφφφφ, δεν προκάμω. Καλύτερα να το ανεβάσω εδώ και θα το αφιερώσω στον @cos_dr γιατί το κομμάτι είναι αλληγορικός ψόγος στον σύγχρονο ναρκισσιστή άνθρωπο, εγκλωβισμένο στον ιστό του ειδώλου του που μόνος έχει πλέξει. Δε λέω άλλα γιατί φουντώνω.🤣

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

το κομμάτι είναι αλληγορικός ψόγος στον σύγχρονο ναρκισσιστή άνθρωπο, εγκλωβισμένο στον ιστό του ειδώλου του που μόνος έχει πλέξει.

 

Μ' έφτιαξες ήδη ασούμε.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου