Προς το περιεχόμενο

Native Instruments Hypha - Δωρεάν μέχρι 16/1/23


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Η γιορτινή περίοδος των Χριστουγέννων και των δώρων ξεκίνησε και όπως κάθε χρόνο η Native Instruments προσφέρει φέτος ένα δωρεάν synth, ονόματι Hypha.

 

 

"Αυτές τις γιορτές, σας προσφέρουμε δωρεάν δώρα για να ανανεώσετε τη δημιουργική σας ροή. Μέχρι τις 16 Ιανουαρίου, μπορείτε να λάβετε 25,00 € έκπτωση σε οτιδήποτε θέλετε από το ηλεκτρονικό κατάστημα της NI. Επιπλέον, μπορείτε να κατεβάσετε δωρεάν το ολοκαίνουργιο μηχάνημα βιολογικής έμπνευσης HYPHA, να πάρετε ένα ειδικό κουπόνι μισής τιμής για χρήση στα εργαλεία iZotope και να έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε τεράστια βραβεία από τα NI, iZotope και Plugin Alliance."

 

Κατεβάστε το απο εδώ https://www.native-instruments.com/en/specials/holiday-gift-2022/

  • Like 3

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, marathon είπε

Αυτό είναι το τυρί...η φάκα είναι ότι παίζει στον 7 (Kontakt) που δεν έχουμε!

Εγώ πάτησα κατέβηκε και το 7 μου παίζει. Μάλλον δε θέλει τη φουλ έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marathon είπε

Αυτό είναι το τυρί...η φάκα είναι ότι παίζει στον 7 (Kontakt) που δεν έχουμε!

Το βρήκαν χρόνια το κόλπο και εδώ πλέον πεινάμε😀. Κλείνουν την πόρτα εδω και καιρό στους μεροκαματιάρηδες home χρήστες, θα την παθουν όπως και με τους ΑΑΑ τίτλους στα games. 

 

Τι να μου κάμει το player αμα είμαι μερακλής και θέλω να το custoμιασω δηλαδής 😂😂

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ali Barout είπε

Εγώ πάτησα κατέβηκε και το 7 μου παίζει. Μάλλον δε θέλει τη φουλ έκδοση.

αυτά μας κάνουν και έχουμε από δυο σετ 5άρια, 6άρια κοντακτ που τα μέν παίζουν άλλα και τα δε άλλα.

Τώρα άντε και 7.

Ευχαριστούμε πάντως

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου