Προς το περιεχόμενο

COMACOZER - MYDRIASIS (Full Album)


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Παντως τα ασματα των μοναχικων καβαλαριδων, και του δικου μας του dimsonic και του αλλου του giants, ειναι πολυ καλυτερα απο αυτα του mydriasis.

 

 Ακου μυδριαση... smoke em λεει... ασε ρε φιλε, αμα ειναι να θελω κουναβια και μανιταρια για να κατεβει ενα ασμα κατω, χιλιες φορες παω να πιω 7 φιαλες σπεσιαλ και να ακουσω γωγω τσαμπα, και πιο ωραια θα περασω, και νομιμος θα ειμαι, και κατι κλασεις ανωτερη μουσικη θα ακουσω, καλυτερο ειναι το κλαρινο να κανει σα διχρονο σκουτερ στην ανηφορα, πιο αλτο ακουσμα, αυτες οι κιθαρες των μυδριαση σα μπασος της οπερας που βγαζει φλεματα ειναι, καλυτερα κλαρινο, σα κοντραλτο με περιοδο, πιο στρει προτιμηση και γωγω τσαμπα για πολυ προχωρημενες καταστασεις λεμε, αυτες ειναι ψυχεδελιες, προτιμαμε ελληνικα, κεσκεσε μυδριαση, ουτε για αγανακτηση πετραλωνων, γωγω τσαμπα, πλασε μεγαλου παιχτου, μαθε μπαλιτσα στον αρχοντα 😆

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, dimsonic said:

ξέρεις οι μουσικές που ανεβαίνουν εδώ από πολλά παιδιά είναι πολύ πιό μπροστά από τον μοναχικό καβαλάρη ..... που έβαλες, αλλά επειδή το ζητήσατε 😊 δράττομαι της ευκαιρίας και με την ανοχή των υπολοίπων άκου αυτά τα δείγματα.... Βάζω 5-6 ας πούμε στα γούστα σου για να μην πέσεις στα πολύ εξτρημ.

Κάποια από αυτά γράφτηκαν ....40-45 χρόνια πριν (μόνο στο προτελευταίο έχω απλώς μικρή συμμετοχή γιατί το ανέλαβε άλλος συνάδελφος, όλα τα άλλα είναι δια χειρός). Το τελευταίο είναι καβεράκι.

 

 

 

 

 

 

 

 

Να με συγχωρείς...μου έχεις στείλει και παλιότερα, αλλά το είχα ξεχάσει! Επανέρχομαι λοιπόν λέγοντας πως μάλλον κατανοώ το λόγο που δεν ενθουσιάστηκες. Εγώ απ' την άλλη εγώ ενθουσιάζομαι πολύ πιο εύκολα και ειδικά όταν μια απλή και όμορφη μελωδία συνοδεύεται με καλή "γκρούβα". Αυτά προσπαθώ να πετύχω μόνος μου και να ανεβάσω λίγο το επίπεδό μου από το μηδέν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου