Προς το περιεχόμενο

NT Clips


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Νικ δεν εισαι ενταξει...

Κανεις δε εβρισε χωρις λογο οπως κανεις εσυ τωρα.

Πολλα παιδια εδω μεσα σε στηριξαν με καλα λογια και ακομη καλυτερες συμβουλες.

Καποιοι μπορει να μην απαντουσαν γιατι πολυ απλα δεν το θεωρουσαν ''υποχρεωση'' και καποιοι πολυ απλα γιατι δεν θελαν....

Το να μην σου απαντανε, δεν σου δινει το δικαιωμα να βριζεις, ενω εχεις εισπραξει απειρη κατανοηση και βοηθεια απο πολλους εδω μεσα.

Καλο θα ηταν να συνεχισεις να κανεις αυτο που κανεις, αν σου αρεσει και το αγαπας, χωρις να βριζεις επειδη ετσι σου αρεσει.....

Επεξεργασμένο από rossi
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, rossi είπε

Νικ δεν εισαι ενταξει...

Κανεις δε εβρισε χωρις λογο οπως κανεις εσυ τωρα.

Πολλα παιδια εδω μεσα σε στηριξαν με καλα λογια και ακομη καλυτερες συμβουλες.

Καποιοι μπορει να μην απαντουσαν γιατι πολυ απλα δεν το θεωρουσαν ''υποχρεωση'' και καποιοι πολυ απλα γιατι δεν θελαν....

Το να μην σου απαντανε, δεν σου δινει το δικαιωμα να βριζεις, ενω εχεις εισπραξει απειρη κατανοηση και βοηθεια απο πολλους εδω μεσα.

Καλο θα ηταν να συνεχισεις να κανεις αυτο που κανεις, αν σου αρεσει και το αγαπας, χωρις να βριζεις επειδη ετσι σου αρεσει.....

Εχεις δικιο, ΣΥΓΝΩΜΗ!!!

  • Like 7

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NT Nick Trick είπε

Εχεις δικιο, ΣΥΓΝΩΜΗ!!!

Τωρα μιλας σωστα!!!😀

Συνεχισε να παιζεις κιθαρα,(ειδα οτι μπηκες σε μια ακαδημια αν δεν κανω λαθος).

Μιλα με τον δασκαλο σου και θα σου δωσει τις απαραιτητες συμβουλες και κατευθυνσεις.

Ισως ειναι λιγο νωρις να αρχισεις να γραφεις τραγουδια,μαθε καλα το οργανο και ολα θα ερθουν σιγα σιγα....αλλα αν θες τοσο πολυ να γραψεις κανε το αλλα χωρις να απαιτεις κατι....

Και προπαντως σεβασου αυτη την ομορφη παρεα του noiz....ειμαστε τυχεροι που την εχουμε!!!!

Να σαι καλα, και να περνας καλα Νικ!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι πολυ μαγκας που ζητας συγγνωμη, σου ζηταω συγγνωμη και εγω που ημουν αποτομος.

 

 

 

 Ειμαι προσωπικος μαρτυρας σε περιπτωση που το παλικαρι δεν μπορουσε να παιξει τεταρτα, ΔΕΝ μπορουσε ουτρ το ενα δυο τρια τεσσερα να μετρησει. Και εγινε απο τους πιο καλους ρυθμικους που εχω ακουσει, και με τους δισκους του, και με τα live του και με ολα.

 

 Αν δουλεψεις σκληρα, ολα μπορουν να γινουν. Δουλεια και εξασκηση, εξασκηση και δουλεια, τιποτα αλλο.

 

 

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, manosx είπε

Ειμαι προσωπικος μαρτυρας σε περιπτωση που το παλικαρι δεν μπορουσε να παιξει τεταρτα, ΔΕΝ μπορουσε ουτρ το ενα δυο τρια τεσσερα να μετρησει. Και εγινε απο τους πιο καλους ρυθμικους που εχω ακουσει, και με τους δισκους του, και με τα live του και με ολα.

 

 Αν δουλεψεις σκληρα, ολα μπορουν να γινουν. Δουλεια και εξασκηση, εξασκηση και δουλεια, τιποτα αλλο.

Ετσι ακριβως.

Απειρες οι ιστοριες με παιδια που δεν ξεραν να χτυπησουν μια νοτα, αλλα η επιμονη και η αγαπη τους για την μουσικη ξεπερασε καθε εμποδιο και γιναν σπουδαιοι.

16 λεπτά πριν, manosx είπε

Εισαι πολυ μαγκας που ζητας συγγνωμη, σου ζηταω συγγνωμη και εγω που ημουν αποτομος.

 

Μπραβο ρε μορτη!!!

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ενας σωστος δασκαλος (αν μπορεις απο κοντα στο σταδιο που εισαι) μπορει  να σε ξεκολλησει, να σε μαθει να περπατας κ σε ενα 6μηνο/χρονο να σ'εχει κανει να κανεις τζογκινγκ πριν καλα καλα το καταλαβεις. Αν με καποιο τροπο μπορεις να ξεκινησεις μαθηματα με καταλληλο ατομο θα πρεπει να ειναι η νο 1 προτεραιοτητα σου

  • Like 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, manosx είπε

  Κοιτα, δεν ξερω για τους αλλους, αλλα προσωπικα δεν απαντουσα διοτι δεν εβρισκα τον τροπο να πω αυτο που σκεφτομαι ευγενικα. Μια που ομως δε φαινεσαι ευγενης ο ιδιος, θα σου πω τη γνωμη μου.

 

 Δεν εχεις το παραμικρο ταλεντο, και καποιες (παθολογικες η αλλες ) αιτιες, σε κανουν να μην εχεις καμια συναισθηση του ιδιαιτερως χαμηλου επιπεδου της μουσικης που δημοσιευεις.

 

 Ειδικα το τελευταιο κανει σχεδον βεβαιο το γεγονος πως χανεις το χρονο σου με τη μουσικη. Δοκιμασε κατι αλλο, ζωγραφικη ας πουμε. Δεν ειναι ολα για ολους.

@manosxΕίσουνα και εσύ στην επιτροπή των σοφών που έδωσε στην Κύπρο 4?  - πρόσεξε μην και δαγκώσεις τη γλώσσα σου - το δηλητήριο σκοτώνει 

 

 @NT Nick Trick Νίκο προχώρα  - σε αγαπάμε

 
 

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι αταλαντος φίλε μου αλλά είσαι πολύ αρχάριος .Θες πολύ δουλειά ακόμη ώστε να μπορέσεις να παρουσιάσεις κατι ολοκληρωμένο. 

Μην βιάζεσαι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Άγιος είπε

εγώ μια χαρά ευγενικό το βρίσκω το σχόλιο και χρήσιμο για τον OP

Τι βρίσκεις ευγενικό βρε @Άγιος

Το να λέμε σε έναν φίλο που είναι αφοσιωμένος και τη βρίσκει με τη μουσική να την παρατήσει και να γίνει κηπουρός?    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου