Προς το περιεχόμενο

Ελεύθερος αυτοκινήτου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Superfunk είπε

20 λεπτά με τα πόδια είναι το Σύνταγμα από την πόρτα μου εκ των οποίων τα 10 είναι μέσω του ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ κηπου  :) ,ωραίος ο βασιλικός κήπος της Φρειδερίκης:) 

 

Εύζωνας είσαι?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Εύζωνας είσαι?

 

ναι.

της ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΦΡΟΥΡΑΣ.

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Παρόλα αυτά και παρ' όλη την καφρίλα των αθηναϊκών δρόμων, η οδήγηση με ηρεμεί. Είναι η στιγμή της ημέρας που ακούω την πιο πολλή μουσική και που σκέφτομαι περισσότερο

 

Το αυτοκίνητο είναι ο ιδιωτικός μου χώρος.

Σκέφτομαι, τραγουδάω, χαζολογάω/μιλάω μόνος μου, ακούω μουσική και οδηγώ.

Η οδήγηση (όχι σε άθλιες συνθήκες βέβαια) είναι μια μικρή απόλαυση.

 

Τώρα αν κάποιος δεν χρειάζεται ή δεν θέλει να μετακινηθεί παραπάνω από 10 τετράγωνα απ' το σπίτι του, σίγουρα δεν το χρειάζεται.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 2
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 ώρες πριν, fusiongtr είπε

Για εξηγείστε μου ρε μάγκες, άμα κάποιος θέλει να πάει σούπερ μάρκετ να πάρει δύο κιβώτια μπύρες, τι κάνει?

Παίρνει ταξί ή κάνει τον Σουγκλάκο ασούμε?

Χα!

Μια ημέρα ήμουν στο ισόγειο (γραφείο) και χρειάστηκε να ξεβιδώσω τον σκληρό δίσκο από το tower pc.

Όλα τα εργαλεία-κατσαβίδια- ανταλλακτικά - λαλακίες είναι στον 3ο.

Προτίμησα να πάω δίπλα (από τα δεξιά ) που είναι το σουπερ μαρκετ να αγοράσω ένα κατσαβίδι, πάρα να ανέβω στον 3ο , γιατί το σουπερ είναι πιο κοντα 😝.

Θα μπορούσα βεβαια να δανειστώ ένα από απέναντι ...τους υδραυλικούς, ή από διπλα (αριστερά) τον ηλεκτρολόγο....αλλά είπα να μην υποχρεώνομαι.

 

 

Θα μου πεις, καλά αλλά αν έμενες Αθήνα;

Και πάλι δεν θα χρειαζόμουν αμάξι......γιατί θα αυτοκτονούσα 😁

2 ώρες πριν, Ali Barout είπε

Αυτό το έχω κι εγώ απορία. Εκτός αν πηγαίνεις κάθε μέρα σουπερ μαρκετ και αγοράζεις 1-1 τα πράγματα που σου λείπουν. Αλλά αυτό με τις μπύρες είναι πρόβλημα. Γιατί σε μία μέρα φεύγει ένα κιβώτιο εύκολα νομίζω. Άρα; Ποτς κουμπαλάν;

Ακριβώς! Δεν βρίσκω τον λόγο να έχω στοκ από σουπερ μαρκετ προϊόντα στο σπίτι μου , μιας και το σουπερ μάρκετ είναι δίπλα και μου τα φυλάνε στα δικά τους ψυγεία , όλα φρέσκα φρέσκα.

Αν έχω όρεξη για βόλτα , πάω μέχρι εκεί (με τις μπυτζαμες), αν βαριέμαι μου τα φέρνουν ....no charge, γίναμε πλέον φίλοι με όλους.

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Επίσης δεν βρίσκω τον λόγο να έχω στοκ από σουπερ μαρκετ προιόντα στο σπίτι μου , μιας και το σουπερ μάρκετ είναι δίπλα και μου τα φυλάνε στα δικά τους ψυγεία , όλα φρέσκα φρέσκα.

 

Ναι, κι άμα ξυπνήσεις κανένα βράδυ και σε έχει κόψει λόρδα, και ανοίξεις το ψυγείο και δεν έχει τίποτα τι θα κάνεις?

Θα ξυπνήσεις τον σουπερμαρκετζή να σου ανοίξει το ψυγείο του να πάρεις κανένα σαλαμάκι? :classic_tongue:

 

Ή άμα στις 1 το πρωί σε πιάσει μια δίψα για μπυρίτσα?

Θα πας με τις Μπιτζάμες στο μπαρ από κάτου, με τις κιουρίες τις καλές να σε κεράσουνε ασούμε?

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Ναι, κι άμα ξυπνήσεις κανένα βράδυ και σε έχει κόψει λόρδα, και ανοίξεις το ψυγείο και δεν έχει τίποτα τι θα κάνεις?

 

Μα αυτό γίνεται επί τουτου , εδω και χρόνια.

Ξέρεις ΠΟΣΑ βράδια ξυπνησα πεινασμένος....και το μόνο που είχα στο ψυγείο ήταν νερό (και films);

Έκλαψα λίγο , αλλά μετα ξανακοιμήθηκα...😝

Αυτό είναι το diet plan....και πιάνει

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μηχανή σου δίνει αίσθημα ελευθερίας. Εχθές έβαλα τη γυναίκα πίσω στη μηχανή να κάνουμε μια βόλτα γρήγορη και μετά νσ κάνουμε έφοδο στον μικρό κάνοντας τον tracking από το κινητό 😂 που ξεπόρτιζει μόνος του πλέον 😂😂και ανοιγα το γκάζι και γούσταρε επιταχυνση. 😂 Με βόλτα με το λεωφορείο δεν φτιάχνονται το ίδιο. Οχι να τα λαίμαι και αφτά 😂😂😂

  • Χαχα 4

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μια φορά πήγα σουπερ μάρκετ (σε γνωστη αλυσίδα) που πας μόνο με αμάξι (εκτός πόλης) , γιατί φαγωθηκε να πάρει κάτι από εκεί η φιλενάδα μου.

ΕΦΡΙΞΑ-ΤΡΟΜΑΞΑ.....μόνο συμπεθέρες να οδηγαν στο πακρινγκ..... και να κάνουν ακροβασίες.

ΔΕΝ μπήκα μεσα από τον φόβο μου, κάθησα έξω και φυλαγα το αμάξι, γιατι ημουν σιγουρος πως κάποια συμπεθέρα θα με στουκάρει.....😁

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, LK είπε

Μια φορά πήγα σουπερ μάρκετ (σε γνωστη αλυσίδα) που πας μόνο με αμάξι (εκτός πόλης) , γιατί φαγωθηκε να πάρει κάτι από εκεί η φιλενάδα μου.

ΕΦΡΙΞΑ-ΤΡΟΜΑΞΑ.....μόνο συμπεθέρες να οδηγαν στο πακρινγκ..... και να κάνουν ακροβασίες.

ΔΕΝ μπήκα μεσα από τον φόβο μου, κάθησα έξω και φυλαγα το αμάξι, γιατι ημουν σιγουρος πως κάποια συμπεθέρα θα με στουκάρει.....😁

 

Και γιατί δεν άφηνες το αμάξι απέναντι, στην μάντρα με τα Βολγκσβάγκεν, δίπλα στα πίτουρα και τις ζωοτροφές?

Καμιά θείτσα δεν θα είχες στο κεφάλι σου εκεί.

Όλες θέλουνε να το βάλουνε όσο πιο κοντά στο σούπερ μάρκετ γίνεται.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου