Προς το περιεχόμενο

Θέμα Finder & Goldfoils (μεταξωτές κορδέλες)


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Έκανε μπιφ ρε μπρο?

Θα τον φάει με το γκάνι του.

 

θα το φάει το τσογλανι

με το δυνατό του γκανι;

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

να μου πάρει ένα καινούργιο SYNTHESIZER γιατί αυτά που έχω είναι παλιά

 

θα σου πάρει ο al6s ,λεφτά υπάρχουν. 

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

 

θα σου πάρει ο al6s ,λεφτά υπάρχουν. 

Θα φέρει λέει πακέτο μεγάλο ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗΣ

 

 Πώς Ήταν να Δουλεύεις σε Ένα Ρωσικό Γκουλάγκ

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δεν ξέρω από κιθάρες.

 Εγώ θέλω ο @Superfunkπου με αγαπάει και είναι γενναιόδωρος να μου πάρει ένα καινούργιο SYNTHESIZER γιατί αυτά που έχω είναι παλιά, τα βαρέθηκα και θέλω κάτι καινούργιο. 

  Αυτό θέλω πείτε του.

 https://www.thomann.de/gr/yamaha_modx6_550543.htm?glp=1&gclid=CjwKCAiA5sieBhBnEiwAR9oh2vaxAbAFTS1_GO-4fsgr5GF76TNYy81UVokQQxraeUmC1rGMafcquBoCEkYQAvD_BwE🤣

 

 Δεν μπορώ να το πάρω εγώ, δεν φτάνουν τα λεφτά.😥

 

Εμενα να με παρει ενα β3

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Εμενα να με παρει ενα β3

 

 Εμένα δεν μου παίρνει γιατί είμαι αριστεροσοσιαλιστής και δεν γουστάρει🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Εμένα δεν μου παίρνει γιατί είμαι αριστεροσοσιαλιστής και δεν γουστάρει🤣

εσένα καλά σε κάνει.

Εγώ είμαι του συναφιού όμως, να με πάρει!

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Εμένα δεν μου παίρνει γιατί είμαι αριστεροσοσιαλιστής και δεν γουστάρει🤣

Χρειάζεστε κι εσείς... κακό μεν αναγκαίο δε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Cos μην εισαι hardware peasant, δουλος της φεουδαρχιας των εταιριων, να περιμενεις synthesizer pass απο την κυβερνηση. Ελα στη master race του software, ζουμε ηδη την μετακαπιταλιστικη ουτοπια, εφτιαξα χτες κατι analog strings με το δωρεαν το oberheim που εγλυφα τα δακτυλα μου, ουτε στον υπνο τους τα rompler, να τα βαλει εκει που δεν πιανει φως η yamaha.😆

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, manosx είπε

 Cos μην εισαι hardware peasant, δουλος της φεουδαρχιας των εταιριων, να περιμενεις synthesizer pass απο την κυβερνηση. Ελα στη master race του software, ζουμε ηδη την μετακαπιταλιστικη ουτοπια, εφτιαξα χτες κατι analog strings με το δωρεαν το oberheim που εγλυφα τα δακτυλα μου, ουτε στον υπνο τους τα rompler, να τα βαλει εκει που δεν πιανει φως η yamaha.😆

To SYNTHESIZER είναι ΑΓΑΘΟ. Και ο φιλελευθερισμός επιτάσσει ο άνθρωπος να έχει πρόσβαση σε αγαθά και υπηρεσίες και προοπτική, ελεύθερη φωνή, συμμετοχή.

 Με μισθούς πείνας, με ακρίβεια μέσω της αισχροκέρδειας αλλά και με την ηγεμονία των funds, με παρακολουθήσεις🤣 και με ιδιωτικό κρατικοδίαιτο παγκόσμια τομέα και καταλαβαίνετε που το πάω ε? Να μην γράφω χαχαχαχαχχχαχα🤣

 

 Λοιπόν, έχω software να φάνε και οι κότες αλλά ως ερασιτέχνης το hardware από την εποχή των ΑΡΜΟΝΙΩΝ με έκανε και μου λένε πως είμαι και καλός ενορχηστρωτής. Το hardware αυτό το compact με έκανε καλό και μου έδωσε κατευθύνσεις για να μπορώ να χειρίζομαι και το software.

 

 Γι αυτό θέλω το hardware. Τα combi του και οι διαμορφώσεις των ήχων από τους επαγγελματίες θα μου δώσουν ώθηση να γράψω κάτι καινούργιο και το καινούργιο hardware παράλληλα ανεβάζει και την ψυχολογία. Είχα όνειρο π.χ. να πάρω το V-Synth από το 2003 και μόλις το πήρα παρόλο που είχα πληθώρα software με οδήγησε σε νέα , εξαιρετικά θα έλεγα κομμάτια και με τον δικό μου προγραμματισμό.

 

 Γι αυτό το θέλω και μου αξίζει, πρέπει να μου το πάρετε γιατί με κάτσιασαν και δεν μπορώ πια να διαθέσω τόσα λεφτά. Δεν μπορώ να αυξήσω το εισόδημά μου, μισθωτός άμοιρος είμαι και μεγάλος, δεν με θέλουν εύκολα για δεύτερη και τριτη δουλειά που χρειάζεται για να επιβιώσεις πλέον και έρχονται και ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΤΙΜΗΣΕΙΣ και τα ΥΛΙΚΑ , ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ έχουν πάει 30% πάνω και ΔΕΝ ΗΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ, από το 10 μας πήρε η κάτω βόλτα και άρχισαν να μας γδέρνουν οικονομικά όχι για να συγκλίνουμε πλέον όπως έλεγαν παλιά , αλλά για να ΞΕΧΡΕΩΣΟΥΜΕ και τελικά τα ΜΕΤΡΑ τους ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΕΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ, η ΕΕ και η πολιτική της στη διαχείριση των πρόσφατων κρίσεων και προκλήσεων μας τα ΕΚΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ και κάθε φορά βοηθάει η ΣΚΕΨΗ ΓΚΟΥΛΑΓΚ και να ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ αλλά δεν έχει πάτο το βαρέλι και το θέλω ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΜΟΥ Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, cos_dr είπε

το θέλω ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΜΟΥ

 

έχω ακούσει κάτι για έναν ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑ.

βοηθά λέει οικονομικά τους αριστεροσοσιαλΗστες...για πΣακστο λίγο μπορεί να σου κάτσει. 

  • Χαχα 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν, και λεω ΟΤΑΝ και οχι αν, πεσουν οι στρακαστρουκες, και ψαχνουν οι 5-6 επιζησαντες καμια γκοφρετα ξεχασμενη να τη φανε με το χαρτι, σε στυλ "η επόμενη μέρα" για οσους θυμουνται, η μιρλα των αριστερων που θελουν το παντεσπανι τους με κρεμα και σαντιγι θα εχει παρει τη θεση που της αρμοζει, δηλαδη μπουμερ κλαψομουνιασμα on steroids. Πειναμε και μας κλεβουν τον ιδρωτα μας ελεγαν και τις εποχες του βαθεος πασοκ.

 

 

Επεξεργασμένο από manosx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου