Προς το περιεχόμενο

Θέμα Finder & Goldfoils (μεταξωτές κορδέλες)


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Εγω πάντως στα 45 μου δεν έχω ψηφίσει ποτέ .Αφήνω  τους σοφούς να ψηφίζουν. 

Και θες να σου πούμε μπράβο;

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nestoras είπε

Και θες να σου πούμε μπράβο;

ένα μπράβο είναι αυτό. Πες το κι ας πέσει χάμω.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nestoras είπε

Και θες να σου πούμε μπράβο;

Λέω απλά ότι υπάρχουν σοφοτεροι από εμένα για να ψηφίζουν οπότε απέχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εποχή των άπειρων δημιουργών ανεξάρτητου περιεχομένου, στην εποχή που ο καθένας έχει ένα στουντιο στο σπιτι του με την κάμερα του κινητού του, το pc του και ένα freeware software επεξεργασίας εικόνας και ήχου, το γερασμένο ελληνικό κοινό θα ψηφίσει στην πλειοψηφία του σύμφωνα με τα μπλα μπλα της τελευταίας στιγμής των συστημικών ΜΜΕ

 Και θα βλέπει να αναδεικνύονται ταλέντα μέσω των REALITY που δεν θα έχουν ελπίδα καριέρας ούτε σε ποσοστό 0,1% χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, qesh είπε

Πως ειπαμε οτι λεγοταν το θεμα?

Ποιο θεμα?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
31 λεπτά πριν, qesh είπε

Πως ειπαμε οτι λεγοταν το θεμα?

Αξιότιμα μέλη, εύλογο το ερώτημα... Το οποίο (μοιραία) μας οδηγεί στο επόμενο: Δεδομένης της άτυπης προεκλογικής περιόδου, που συντόμως θα μετατραπεί σε επίσημη, τι μέλλει γενέσθαι; Υπάρχει ο κίνδυνος ατελείωτων highjack νημάτων, που θα κατακλύζονται από το γνωστό "πουρουπουπού"- ένθεν και εκείθεν.  

 

Αυτό που θα προτείνω στον admin, είναι η δημιουργία μιας «πολιτικής παιδικής χαράς»(αν είναι εφικτό), για να ξεχαρμανιάζουμε εκεί και να μην κάνουμε άνω-κάτω το "μαγαζί".

Αυτά για τώρα και ελπίζω να επανέλθω με περισσότερα...

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αξιότιμα μέλη, εύλογο το ερώτημα... Το οποίο (μοιραία) μας οδηγεί στο επόμενο: Δεδομένης της άτυπης προεκλογικής περιόδου, που συντόμως θα μετατραπεί σε επίσημη, τι μέλλει γενέσθαι; Υπάρχει ο κίνδυνος ατελείωτων highjack νημάτων, που θα κατακλύζονται από το γνωστό "πουρουπουπού"- ένθεν και εκείθεν.  

 

Αυτό που θα προτείνω στον admin, είναι η δημιουργία μιας «πολιτικής παιδικής χαράς»(αν είναι εφικτό), για να ξεχαρμανιάζουμε εκεί και να μην κάνουμε άνω-κάτω το "μαγαζί".

Αυτά για τώρα και ελπίζω να επανέλθω με περισσότερα...

Εγω φταίω γιστι με κάνετε mention αυτο με το παπάκι 😂 και το βλέπω και αρχίζω να γράφω απόψης 😂 Απο εδω και μπρος δεν το ξανακάνω. Εξ άλλου δεν έχω λογο. Θσ πέσει 😂και θα πονέσει όπως ο προ-προηγούμενος. 😂 Εγω μόνο μουσικά θέματα και μάλιστα βλέπω πως στο music έχουν εξαιρετικά νέα κομμάτια και δεν εχω αξιωθεί να τα ακούσω. 

 Πεινάμε πια και το πήραμε απόφαση. Θα πεινάμε. Χαχαχαχαχαχαχα 😂😂😂

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου