Προς το περιεχόμενο

Brand new days- Σε ευχαριστούμε admin


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπαρχει μουδιασμα. Το ποστ της ανακοινωσης ειναι κλειστο για σχολια.

Απο την αλλη η αισθηση οτι δεν πειραζεις κατι που παει καλα υπάρχει.

Μενει να αποδειχθει οτι δεν πρόκειται για πείραγμα.

 

Ο χρόνος θα δείξει 

Καλη επιτυχία 

  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Terry RoscoeBeck5 changed the title to Brand new days- Σε ευχαριστούμε admin
9 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Γιάννη, νομίζω ότι μιλάω εκ μέρους όλων, σε ευχαριστούμε για τα πάντα. Θα είσαι για πάντα ο admin μας 😎

 

Ο αντμίν είναι σαν τον πρόεδρα.

Μια φορά πρόεδρας, πάντα πρόεδρας ασούμε.

Γι' αυτό η μισή Ελλάδα είναι προέδροι, άλλοι του ποδοσφαίρου, άλλοι πολιτικής, άλλοι των καφενείωνε.

 

Ελπίζω ο Γιάννης να μείνει εδώ ως θαμώνας.

 

Να εκμεταλλευτώ την περίστασις, για να βάλω αυτή την κομματάρα.

 

 

 

  • Like 5
  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
17 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αξιότιμα μέλη, φίλοι πουρουπουπούδες, διακρίνω ένα "μούδιασμα" μετά από τις συγκλονιστικές για το forum μας εξελίξεις, που μας κατέλαβαν εξαπίνης.

 

Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εγώ ένα μούδιασμα το νιώθω. Κοντά δεκαπενταετία στο forum πλέον, έχει υπάρξει μια από τις σταθερές στη ζωή μου. Μπήκα εδώ αρχικά ως guest χρήστης με το που άρχισα το γυμνάσιο και είχα πρωτομάθει το YouTube, και πλέον κοντεύω τα 30.

 

Πολλά άλλαξαν αυτά τα 13-14 χρόνια, αλλά το noiz (και η μουσική) ήταν πάντα εδώ. Ελπίζω να συνεχιστεί αυτό και συγχωρέστε μου τον (ίσως) επιφυλακτικό τόνο, αλλά γενικά δεν τα πάω καλά με τις μεγάλες αλλαγές, άσχετα που σε προσωπικό επίπεδο μου έχουν βγει σε καλό.

 

Ευχαριστώ και εγώ τον Γιάννη για όλα, μπορεί να μην έχουμε ειδωθεί από κοντά και να μας χωρίζουν αρκετά χρόνια, αλλά είναι ένας από τους ανθρώπους διαμάντια που έχω γνωρίσει σε αυτό το forum. Ελπίζω τουλάχιστον να γίνει πιο ενεργός στην ενότητα Clips/New Music. 😉

  • Like 3
  • Ευχαριστώ 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει μούδιασμα. Εγώ προσωπικά οταν διάβασα το μήνυμα το χτεσινό με έζωσαν 2 τύπων φίδια, αλλά μετά τη σημερινή ανακοίνωση ανακουφίστηκα. Γιατί άνθρωποι είμαστε πάνω απ όλα. Οπότε καλή αρχή στον Άλεξ, και καλή συνέχεια στον αγαπητό Γιάννη.

  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθίστε ρε σεις να μπει ο cos_dr να μας πει πώς το μεγάλο κεφάλαιο παρεμβαίνει στην καθημερινότητά μας, και πνίγει τον ιδρώτα μας μέσα στην ανασφάλεια και την απόγνωση.

Να μας πει για τους νέους αγώνες που θα ξεκινήσει και γι' αυτό θα ζητήσει την ψήφο μας, και θα σας πω εγώ αν θα σας φύγει το μούδιασμα.

 

Ελπίζω τουλάχιστον αυτό το μούδιασμα να μειώσει τις πολιτικές αναφορές στα περισσότερα threads.

 

Ο Γιάννης ξέρει καλά τι έφτιαξε εδώ μέσα, και πόσο τον εκτιμάμε όλοι.

15 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Εγώ προσωπικά οταν διάβασα το μήνυμα το χτεσινό με έζωσαν 2 τύπων φίδια ...

 

Βρε Αλή μου, επίτηδες το κάνεις?

Αυτό ακριβώς συνέβη και με μένα.

Και γίνομαι σαφής.

Το ένα ήταν θέμα υγείας, και το άλλο ήταν το θέμα του noiz (σκέφτηκα αυτό ακριβώς που έγινε τελικά, μέχρι που σκέφτηκα να το γράψω στο status του Γιάννη αλλά δίσταζα).

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

 

Βρε Αλή μου, επίτηδες το κάνεις?

Αυτό ακριβώς συνέβη και με μένα.

 

Δεν ειστε οι μονοι. Αλλωστε κοντα ηταν η προσφατη περιπετεια.

 

Επειδη και προσπαθω να παρω καποιες αποφασεις στη ζωη μου τον καταλαβαινω απολυτα

  • Like 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Το ποστ της ανακοινωσης ειναι κλειστο για σχολια

Για σένα το έκλεισαν για να μην αρχίσει κουβέντα ότι ανέλαβε η νέα αήθης τάξη πραγμάτων.

  • Χαχα 5

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 hour ago, BillTrantos said:

γενικά δεν τα πάω καλά με τις μεγάλες αλλαγές, άσχετα που σε προσωπικό επίπεδο μου έχουν βγει σε καλό.

 

Εγώ πιστεύω (γενικώς) ότι οι αλλαγές πρέπει να γίνονται όταν έχουν νόημα. Όχι απλά να γίνει μια αλλαγή for the sake of it.

 

Το site δεν θα σταματήσει να είναι "Noiz" !

  • Like 8

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Slew Rate είπε

 

Εγώ πιστεύω (γενικώς) ότι οι αλλαγές πρέπει να γίνονται όταν έχουν νόημα. Όχι απλά να γίνει μια αλλαγή for the sake of it.

 

Νομίζω ότι νόημα υπάρχει πάντα.

Αν δεν είναι η ανάγκη δηλαδή που φέρνει την αλλαγή, είναι η επιθυμία, άρα έχει λόγο ύπαρξης.

Επίσης πάντα υπάρχει και ρίσκο σε οποιαδήποτε αλλαγή (εννοείται ότι μιλάω γενικά).

Αλλά έτσι είναι η ζωή, τίποτα δεν είναι σταθερό και δεδομένο.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου