Προς το περιεχόμενο

Brand new days- Σε ευχαριστούμε admin


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η καφετέρια που κάνουμε παρέα άλλαξε χέρια. Πόσο διαφορετικός να είναι ο καφες και το τσαγάκι? 😁

 

Σημασία έχει ότι ο Γιάννης θα παραμείνει θαμώνας, πιο απελευθερωμένος και μακάρι πιο ενεργός. Το νοιζ παραμένει νοιζ, όπως είπε και ο νεος admin.

 

Χαίρομαι για τον Γιάννη διότι θεωρώ σημαντικές τις μεγάλες αλλαγές στην καθημερινότητά. Σου δίνουν άλλο κίνητρο, σε ξεκολλάνε και σε προχωράνε. Μπορεί να γίνει, πλέον, δημιουργικός από άλλη θέση.

 

 

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Για σένα το έκλεισαν για να μην αρχίσει κουβέντα ότι ανέλαβε η νέα αήθης τάξη πραγμάτων.

από την όλη χαρά που βλέπω στις αντιδράσεις πιάνω ότι πάω για μπαν σε λίγο

  • Χαχα 5

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

Απο την αλλη η αισθηση οτι δεν πειραζεις κατι που παει καλα υπάρχει.

 

Είναι μια αίσθηση που προσωπικά δεν συμμερίζομαι.Πολλά και αξιόλογα μέλη από τα παλιά λάμπουν δια της απουσίας τους.Δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι για όλους υπήρξαν λόγοι ανωτέρας βίας...Ελπίζω η νέα διαχείριση να "ανοίξει" περισσότερο την κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Grey είπε

Είναι μια αίσθηση που προσωπικά δεν συμμερίζομαι.Πολλά και αξιόλογα μέλη από τα παλιά λάμπουν δια της απουσίας τους.Δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι για όλους υπήρξαν λόγοι ανωτέρας βίας...Ελπίζω η νέα διαχείριση να "ανοίξει" περισσότερο την κατάσταση.

γιατί όχι.

Για μένα το αυτό που πάει καλά είναι η συνεχής δημιουργική προσπάθεια τα τελευταία χρόνια από 20-30 ανθρώπους που ανεβάζουν σχεδόν καθημερινά μουσικές στο music κάτι που δεν θυμάμαι να γινονταν παλιότερα τουλάχιστον σε τέτοιο βαθμό.

από την άλλη ο κιθαριστικός χαρακτήρας είναι πολύ έντονος όπως και ο ροκ χαρακτήρας. Δεν ξέρω τι κρατάει μακρυά κόσμο από άλλους κόσμους, αλλά καλό θα ήταν να διευρυνθούν οι ορίζοντες

  • Συμφωνώ 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
55 λεπτά πριν, dimsonic είπε

πιάνω ότι πάω για μπαν σε λίγο

Φίλος, εκμεταλλεύσου τη μετάβαση. Υπήρξαμε mods επί των ημερών του προηγούμενου "καθεστώτος". Δεν έχουμε λάβει οδηγίες, ως εκ τούτου υπάρχει ένα "κενό εξουσίας" 😄   

  • Χαχα 3

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Φίλος, εκμεταλλεύσου τη μετάβαση. Υπήρξαμε mods επί των ημερών του προηγούμενου "καθεστώτος". Δεν έχουμε λάβει οδηγίες, ως εκ τούτου υπάρχει ένα "κενό εξουσίας" 😄   

τώρα θα γίνει η επανάσταση του μπαντ μπάνυ

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Δεν έχουμε λάβει οδηγίες, ως εκ τούτου υπάρχει ένα "κενό εξουσίας" 😄   

 

Να εκδοθεί ΦΕΚ asap.

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Φίλος, εκμεταλλεύσου τη μετάβαση. Υπήρξαμε mods επί των ημερών του προηγούμενου "καθεστώτος". Δεν έχουμε λάβει οδηγίες, ως εκ τούτου υπάρχει ένα "κενό εξουσίας" 😄   

 

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

 

 

Σημασία έχει ότι ο Γιάννης θα παραμείνει θαμώνας, πιο απελευθερωμένος και μακάρι πιο ενεργός. Το νοιζ παραμένει νοιζ, όπως είπε και ο νεος admin.

 

 

Όταν επιτέλους παίρνεις strat έρχονται τα πάνω - κάτω. 

  • Like 1
  • Χαχα 3

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΑΜΕΡ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ALEX.

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ!!1! ΑΝΤΕ ΠΧΙΑ ΟΛΟ ΤΕΛΕ, ΣΤΡΑΤ, ΤΕΛΕ, ΤΕΛΕ, ΚΑΙ ΣΤΡΑΤ. ΑΜΑΝ!

 

Πέρα από την πλάκα, εγώ χάρηκα πολύ γιατί αντιλήφθηκα μια μεγάλη ανακούφηση στα λόγια του πολύ αγαπητού (πρώην) αφεντικού. Αλήθεια χάρηκα, και είμαι σίγουρος ότι έχει κάνει την καλύτερη επιλογή που μπορούσε.

 

Συμφωνώ φουλ με Κορμούλ (κάνει και ρίμα). Εγώ, όπως ελπίζω και εσείς, θα συνεχίσω να έρχομαι σε αυτό το στέκι. Μου έχει δώσει πολλά, και δεν είναι στα σχέδιά μου να το αλλάξω για κάτι άλλο.

 

Εύχομαι τα καλύτερα!

  • Like 2
  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου