Προς το περιεχόμενο

Brand new days- Σε ευχαριστούμε admin


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή αρχή Γιάννη και Alex με τις νέες σας περιπέτειες


Εύχομαι να είναι win-win για εσάς οι σημαντικές επενδυτικές αποφάσεις αμφοτέρων σας, και νομίζω ότι και οι δυο σας είστε στη σωστή ηλικία για αυτό το επόμενό σας βήμα 

 

Με εκτίμηση και με ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Γιάννη για αυτό που δημιούργησε και που απλόχερα μας προσέφερε τόσα χρόνια  

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2023 στις 11:26 ΜΜ, Slew Rate είπε

 

Καλώς σας βρήκα!

Ο λόγος που είπα να ρωτήσω είναι γιατί αφουγκράζομαι τη γνώμη της κοινότητας.

 

Το Noiz θέλει πλήρης αναβάθμιση σε επίπεδο πλατφόρμας & branding. Σκοπός μου είναι να γίνει μοντέρνο, φρέσκο, απλό στη λειτουργία του, να υπάρχει πολύ καλή δομή και καλό user experience, συμβατότητα με όλες τις συσκευές και ενσωμάτωση νέων τεχνολογιών. Ένα από τα βασικά θέματα που θα λυθεί είναι να υπάρχει ένας λογαριασμός σε όλο το site (forum, αγγελίες κτλ).

Όλα τα παραπάνω σε μια καλή "βάση" πλατφόρμας που να μας επιτρέπει να υλοποιήσουμε τις ήδη πολλές ιδέες που έχω. Δηλαδή εντελώς καινούρια sections.

 

Είναι μεγάλο εγχείρημα όμως και δεν θα γίνει overnight. 

 

Αλλά το Noiz δεν θα είναι one-man show. Δηλαδή θα υπάρξουν συνεργασίες με κόσμο που να βοηθήσει να αναπτυχθεί. Το brain-storming είναι ασταμάτητο.

 

 

 

 

Αν κάνεις ένα λογαριασμό για μέλη του φόρουμ και νοιζ αγγελίες δεν θα αγοράζει κανένας από εμένα.

Καλη αρχή με λιγότερη λογοκρισία.

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Αν κάνεις ένα λογαριασμό για μέλη του φόρουμ και νοιζ αγγελίες δεν θα αγοράζει κανένας από εμένα.

Καλη αρχή με λιγότερη λογοκρισία.

Να προσέχεις τότε τι λες 😂 😂😂

 

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, cos_dr είπε

Να προσέχεις τότε τι λες 😂 😂😂

 

Δυσκολεύομαι πολύ  οπότε θα ανοίξω άλλο λογαριασμό για τις αγγελίες. 

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

 θα ανοίξω άλλο λογαριασμό για τις αγγελίες. 

Αυτο νομίζω αντιβαίνει στον μέχρι τώρα κσνονισμό και τη δεοντολογία του φόρουμ. 

 

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτο νομίζω αντιβαίνει στον μέχρι τώρα κσνονισμό και τη δεοντολογία του φόρουμ. 

 

Βασικά τώρα έκανα λάθος. Αυτό γίνεται τώρα. Αλλά αμα ο νέος admin αποφασίσει τον ένα λογαριασμό για όλα τότε θα υπάρχει πρόβλημα αν υποθέσουμε πως θα ισχύει πως δεν θα υποστηρίζονται οι πολλοί λογαριασμοί για ενα μέλος. Ε? Καλά το πα τώρα? Χαχαχαχα 😂

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εύχομαι καλή επιτυχία και δύναμη στον Alex και όμορφα ταξίδια και μουσικές διαδρομές χωρίς άγχος πιά για τον Γιαννη που αποχωρεί. 

Για μένα, τουλάχιστον μέχρι να συνηθίσω τις αλλαγές που έρχονται, το noiz θα παραμείνει το παιδί του Γιάννη που όλα αυτά τα χρόνια το μεγάλωνε με πατρική φροντίδα, χωρίς ν' αφήνει τους διάφορους 'πονηρούς' να το αποπλανήσουν.

Ήταν πάντα εκεί στα δύσκολα και με γρήγορες αποφάσεις κατάφερνε να συγκατεί τις εκτροπές και παρεξηγήσεις που κατά καιρούς αντιμετώπιζε το forum. 

Τώρα πια το noiz έχει ενηλικιωθεί και νομίζω μπορεί να συνεχίσει το δρόμο του με απλούς κανόνες και λίγη  βοήθεια από τα παλαιότερα μέλη! 

Καλή συνέχεια και μουσικές σε όλους!

  • Like 4
  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

2003-2023... κλείνω 20 χρόνια εδώ (και πάνω από 30 γενικά στο διαδίκτυο)... μια ζωή γεμάτη διάδραση σε πάμπολλες virtual κοινωνικές μορφές της (και όχι μόνο) που γέμιζαν ευχάριστα τον ελεύθερο μου χρόνο... έτσι δεν μπορώ να ευχηθώ καλή αρχή στον Alex παρά μόνο καλή συνέχεια καθότι το noiz είναι για μένα (και ελπίζω να παραμείνει) "ποιοτικό σύμβολο" διαδικτυακής δημιουργικής συμβίωσης (με απριόρι καλές προθέσεις που επί το πλείστο αποτυπωνόντουσαν και στο τελικό συγκριτικό "αποτέλεσμα" εν Ελλάδι)... και τέτοιο εύχομαι να παραμείνει πάνω από τα πρόσωπα που πάνε και έρχονται...

 

είμαι σίγουρος πως όλοι θα στηρίξουμε αυτήν την συνέχεια με καλή πίστη...

 

ΥΓ. επ ευκαιρία δεν έχω παρά να ευχαριστήσω από καρδιάς τον Γιάννη και όλους τους φίλους μου εδώ για όλα όσα ανεκτίμητα μου προσφέρατε...

 

 

  • Like 9
  • Ευχαριστώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF!

 

Τεσπα,τα καλυτερα στη νεα εποχη-μετα Γιαμεθ-και τους ανθρωπους που ανελαβαν το δυσκολο εργο.

 

Οσο για τον παππου,μη αντμιν πχια-με ολο το θαρρος μια και θα μπορουσε να ειναι πατερας μου😆-να του πω οτι μας εκανε να περασουμε πολλες ωραιες στιγμες.Του το οφειλουμε και τον ευχαριστουμε.Ειλικρινεστατα.

Και να γνωρισουμε 5-6 ανθρωπους,τη μουσικη επισης καποιων που πραγματικα αξιζαν τον κοπο.

Διπλες ευχαριστιες λοιπον στον Γιαμεθ.

Η μηπως Γιεμεθ?

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου