Προς το περιεχόμενο

Χαλαρό τζαμ σε D


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθόμαστε που καθόμαστε μέσα σήμερα με τα πιτσιρίκια, ας γίνουμε και ολίγον δημιουργικοί. Μην παγώσουν και τα δάκτυλα...

 

 

 

 

 

 

burning-fireplace-fire.gif.499ef7fd60c744b6cd6fb2e390ce8f07.gif

  • Like 12

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, gkourmoul1 said:

Λες? 

Και μόνο με τη σκέψη αυτή ζεσταίνεται κάνεις 😁

Εμένα πάντως αυτό μου έφερε στο μυαλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

Καθόμαστε που καθόμαστε μέσα σήμερα με τα πιτσιρίκια, ας γίνουμε και ολίγον δημιουργικοί. Μην παγώσουν και τα δάκτυλα...

 


 

Εγω παντως αν εμενα σπιτι με τα παιδια να τα ... "προσεχω" και ξεκιναγα ηχογραφηση, θα εμπαινε αυτο για ρομαντικη εικονα.


image.png.cd426440c425cb0fa5f7ebe0d58521b9.png

  • Χαχα 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Delta είπε

Εγω παντως αν εμενα σπιτι με τα παιδια να τα ... "προσεχω" και ξεκιναγα ηχογραφηση, θα εμπαινε αυτο για ρομαντικη εικονα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ήθελα να το θίξω κι εγώ αυτό, ότι για να παίζει τόσο χαλαρά και κουλ ο Γιωργάρας, ή έχει παιδιά διαμάντια, ήσυχα, που τους δίνεις ένα μυθιστόρημα, δυο παντόφλες κι ένα βρασταράκι και τα αφήνεις στην πολυθρονίτσα τους, ή ότι τα έχει η μαμά από κοντά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βρε George με έφερες σε μια αντίφαση... Το άκουγα και πήγα σε έντονο summer night mood, σε βαθμό να βγω στο μπαλκόνι να αγναντεύω τα πέλαγα και να αρχίσω τις μπύρες.

 

Δεν φαντάζεσαι τι συνέβη τότε: Είδα ότι δεν είχα μπύρες και έξω είχε τρεις βαθμούς!

 

ΥΓ: Υπέροχο 

  • Χαχα 4

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου