Προς το περιεχόμενο

Όσοι μουσικοί προσέλθετε..! StarovasTV. Μουσικός διαγωνισμός.


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Δηλαδή αν στα έδιναν τσάμπα, θα τα έπαιρνες?

Δεν βάζω στη δισκοθήκη μου πράγματα που δεν θα ξανακούσω. Δόξα τω Θεώ έχω αρκετά.

  • Like 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Τ' άκουσα όλα.

Θα μου πεις άντεξες; Ναι.

Συνθετικά δεν με συγκίνησε τίποτε, από στίχο γέλασα με κάποια. Εκτελεστικά τα περισσότερα είχαν ενδιαφέρον.

Εν ολίγοις,  αν έπρεπε να πληρώσω να πάρω κάποιο απ' αυτά δεν θα 'παιρνα κανένα.

 

Το Α2 και το Α4 ηταν καλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως αναφέραμε και προηγουμένως, στον συγκεκριμένο διαγωνισμό που "οργάνωσε", τα έκανε εντελώς σκατά. Προσωπικά, λυπάμαι τα νέα συγκροτήματα που είδαν μια ευκαιρία ανάδειξης και ασχολήθηκαν να στείλουν υλικό.

 

Από ξύρισμα ξεκίνησε το κανάλι και μέσα σ' ένα χρόνο έβαλε: ανέκδοτα, φωτογραφικές μηχανές, πούρα, κάμερες, μαθήματα κιθάρας, συνεντεύξεις, μαγειρική, διαγωνισμό μουσικής και διάφορες υποκατηγορίες των παραπάνω με τεστ, παρουσιάσεις προϊόντων, διαγωνισμούς με δώρα, συγκριτικά κ.α. 

 

Αυτά για να τα καλύψει κάποιος συγχρόνως και σε αξιοπρεπές επίπεδο, χρειάζεται είτε να μην κοιμάται ποτέ είτε να έχει ένα συνεργείο 30 ανθρώπων να τρέχουν όλοι μαζί σαν τους Βέγγους.

 

Ο Σταρόβας τα πασάλειψε όλα ωραιότατα.

  • Χαχα 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jazzjoker είπε

Ο Σταρόβας τα πασάλειψε όλα ωραιότατα

Το κανάλι του είναι μία ακραία εφαρμογή του νεο-ελληνικού θεωρήματος πως "τα πάντα μπορούν να είναι τζάμπα". Ο ίδιος είναι φορέας και ταυτόχρονα θύμα αυτής της αντίληψης.

Προς τιμήν του, πριν λίγο καιρό, ζήτησε οικονομική ενίσχυση από τους επισκέπτες του καναλιού, αλλά είμαι βέβαιος ότι δεν θα πήρε τίποτε, διότι όταν έχεις μαζέψει γύρω σου τζαμπατζήδες, δεν μπορείς να τους κάνεις ανθρώπους με μία έκκληση.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είδα όλα τα πρώτα 15 δευτερόλεπτα. Καμια σχέση οι παραγωγές με αυτή που έστειλα εγώ με κινητό αλλά από αυτά που άκουσα με άφησαν όλα αδιάφορο οπότε ελπίζω στο πρώτο βραβείο.Αν βέβαια ανεβάσει το δικό μας.

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Τα είδα όλα τα πρώτα 15 δευτερόλεπτα. Καμια σχέση οι παραγωγές με αυτή που έστειλα εγώ με κινητό αλλά από αυτά που άκουσα με άφησαν όλα αδιάφορο οπότε ελπίζω στο πρώτο βραβείο.Αν βέβαια ανεβάσει το δικό μας.

Έχω ποντάρει στο δικό σου. 

  • Χαχα 2

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Έχω ποντάρει στο δικό σου. 

αφού δεν το έχει ανεβάσει ακομη ρε μαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γίνεται?

πρέπει να τα ακούσουμε κι όλας? Δεν γλυτώνουμε?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου