Προς το περιεχόμενο

Νοιζ στο κινητό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι κανατε...

Απλα είναι αδυνατον να χαζεψω νοιζ στο κινητο.

Μου έρχονται ανω κατω τα νηματα. Ολα τα παλια που ειδα αντι νεα κι ολα αυτα μπερδεμένα ξανα και ξανα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mpamps είπε

Έχει application το Noiz;

 

Εδώ έχει απλικέισο ο Κίτσος ασούμε, το noiz δεν θα έχει?

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Δεν ξερω τι κανατε...

Απλα είναι αδυνατον να χαζεψω νοιζ στο κινητο.

Μου έρχονται ανω κατω τα νηματα. Ολα τα παλια που ειδα αντι νεα κι ολα αυτα μπερδεμένα ξανα και ξανα.

 

Μπήκαν απλά περισσότερα πλαίσια.

 

Το "Απαντήσεις στο forum" εμφανίζει άμεσα τις τελευταίες απαντήσεις (προεπισκόπηση), ενώ το "Ενεργά θέματα" είναι όπως ήταν πριν.

 

Γιατί είναι αδύνατον;

 

Alex

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Slew Rate είπε

 

Μπήκαν απλά περισσότερα πλαίσια.

 

Το "Απαντήσεις στο forum" εμφανίζει άμεσα τις τελευταίες απαντήσεις (προεπισκόπηση), ενώ το "Ενεργά θέματα" είναι όπως ήταν πριν.

 

Γιατί είναι αδύνατον;

 

Alex

αδύνατον....

εννοώ είναι τόσο άνω κάτω που το κλείνω και περιμένω να βρεθώ σε υπολογιστή. Πως να το πω μου κόβεται η διάθεση

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
7 λεπτά πριν, dimsonic είπε

αδύνατον....

εννοώ είναι τόσο άνω κάτω που το κλείνω και περιμένω να βρεθώ σε υπολογιστή. Πως να το πω μου κόβεται η διάθεση

 

Το desktop και το mobile είναι ίδια απο περιεχόμενο. Απλά στο mobile γίνεται "collapse" όλο το layout, δηλαδή πάει το ένα κάτω από το άλλο (αναγκαστικά, για να χωρέσουν στην μικρή οθόνη).

 

Θεωρώ περισσότερο θέμα συνήθειας. Δεν έχει αλλάξει κάτι δραστικό. Απλά μπήκε περισσότερο περιεχόμενο.

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Slew Rate είπε

 

Το desktop και το mobile είναι ίδια απο περιεχόμενο. Απλά στο mobile γίνεται "collapse" όλο το layout, δηλαδή πάει το ένα κάτω από το άλλο (αναγκαστικά, για να χωρέσουν στην μικρή οθόνη).

 

Θεωρώ περισσότερο θέμα συνήθειας. Δεν έχει αλλάξει κάτι δραστικό. Απλά μπήκε περισσότερο περιεχόμενο.

έχω την εντύπωση οτι αυτο το περισσότερο περιεχόμενο, εμφανίζεται μπροστά σου συνέχεια ενώ είναι ήδη διαβασμένο, ενώ άλλα αδιάβαστα ακολουθούν.

Θεωρώ (τουλάχιστον έτσι ήταν πιό πριν) ότι πρέπει να εμφανίζονται μπροστά σου πρώτα τα αδιάβαστα αν υπάρχουν.

Επίσης επαναλαμβάνω κάτι που το έχω ζητήσει εδώ τουλάχιστον 4 φορές:

σε ένα νήμα που το ξεκίνησε ο χ και έχει εξελιχτεί και το γνωρίζουμε πλέον από τον τιτλο του ΠΡΕΠΕΙ στο εξής να εμφανίζεται με τον τίτλο του και με τον τελευταίο ψ που απάντησε και όχι τον ΟΡ χ.

Μετά από 10 απαντήσεις προφανώς γνωρίζουμε ότι το ξεκίνησε ο χ. Αλλά το ότι ο τίτλος συνοδεύεται από τον ψ ή ζ ή ω δίνει την πληροφορία ότι έχει νέο περιεχόμενο.

  • Συμφωνώ 3

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου