Προς το περιεχόμενο

Europa - Carlos Santana


aggeloskrv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, LK είπε

Κράτα κυρίως αυτό....ότι δεν θα ήθελα να στερήσω τον λόγο στον OP , που παρουσίασε την δουλειά του.

Αν δεν είχαμε συγκεκριμένα παρουσίαση δουλειάς, αλλά ένα αφηρημένο νήμα....π.χ. "κάλο το μέηπλ για μεταλ".....θα είχε φύγει στο υπερπέραν το θέμα.....σχετικά νωρίς.

 

Προσωπικά ότι ήταν να πω το έχω πει με τα προηγούμενα μηνύματά μου σε αυτό το νήμα κ δεν έχω να προσθέσω κάτι επιπλέον. 

Επομένως κ από εμένα το θέμα μπορεί να κλειδωθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το θέμα είναι πώς λέμε μια λέξη και σε ποιόν τη λέμε.

 

Αν πάω εγώ σε έναν  που δεν τον ξέρω και του πω, "Που σε ρε Μαλάκα" , υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να παίξουμε καρπαζιές.

Αν πω....."που σε ρε Φασιον Μαλάκα, έλα να σε κεράσω μια κρέπα" μιλάμε για την  επιτομή της φιλίας.😜

2 λεπτά πριν, Aggelos Kravaritis είπε

 

Προσωπικά ότι ήταν να πω το έχω πει με τα προηγούμενα μηνύματά μου σε αυτό το νήμα κ δεν έχω να προσθέσω κάτι επιπλέον. 

Επομένως κ από εμένα το θέμα μπορεί να κλειδωθεί. 

Ας το να τρέξει....... εγώ δεν έχω καμιά αντίρρηση να πάρει και άλλα views. (και δεν το λέω ειρωνικά) και όποιο publicity το έργο σου ή  θετικό feedback.

Εφόσον υπέστης τη βάσανο της κριτικής, θα υποστείς και τα οφέλη. Δίκαια πράγματα.

Αλλά τέρμα τα άστοχα σχόλια.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Το θέμα είναι πώς λέμε μια λέξη και σε ποιόν τη λέμε.

 

Αν πάω εγώ σε έναν  που δεν τον ξέρω και του πω, "Που σε ρε Μαλάκα" , υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να παίξουμε καρπαζιές.

Αν πω....."που σε ρε Φασιον Μαλάκα, έλα να σε κεράσω μια κρέπα" μιλάμε για την  επιτομή της φιλίας.

Ας το να τρεξει....... εγώ δεν έχω καμιά αντίρρηση να πάρει και άλλα views. (και δεν το λέω ειρωνικά) και όποιο publicity το έργο σου.

Εφόσον υπέστης την βάσανο της κριτικής, θα υποστείς και τα οφέλη. Δίκαια πράγματα.

Αλλά τέρμα τα άστοχα σχόλια.

 

 

 

Εξήγησα σε προηγούμενο ποστ μου την θέση μου σχετικά με τα views που πηρα απο το συγκεκριμενο βιντεο σε σχεση με άλλο βιντεο που δεν είχε ανέβει εδω.

Επίσης δεν έχω να προσθέσω τίποτα επιπλέον όπως είπα κ πιο πριν, τα έχω πει όλα στα προηγούμενα ποστ μου αναλυτικά. 

Επομένως κ από εμένα το θέμα μπορεί να κλειδωθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εν  τοιαύτη περιπτώσει

Αιτήσει του OP

                                                 ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΝ

 

ΔΕΧΕΤΑΙ την αίτηση

ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ το νήμα

 

Εν Νόιζ τη 28η Φεβρουαρίου του 2023

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν LK κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου